Skocz do zawartości

Przedluzenie Pobytu, Rozwod I Slub


coast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Co jesli podwaza moj list i beda chcieli wyjasnien a ja nie bede w stanie im czegos udowodnic to co wtedy? (pytanie zaczerpniete z postu cytowanego przez Karine w innym temacie)

No i jesli przysla list, ze mam opuscic kraj w ciagu np 30dni lub przysla po wygasnieciu I94 a ja oczywiscie zostane w obu przypadkach - to czy beda mnie szukac pod adresem, ktory podalam?

Nie polecam przedłużania wizy turystycznej. Będąc na turystycznej w San Francisco postanowiłam złożyć wniosek. Nie dość że czekając na odpowiedź przekroczyłam termin I94 to jeszcze przyszła odpowiedź odmowna. Byl to list na jakieś 4 strony ze szczegółowym omówieniem dlacego nie dostaje wizy- nie chcecie dostać takiego liściku.

Promesa wizowa na 10 lat automatycznie przepada. Musiałam w ciągu 30 dni wrocic do Polski. Nie mam szans na ponowna turystyczna raczej. Bardzo żałuję że dałam się nabrać, że jest szansa na extension. Mikre mikre szanse.

Starałam się o K1. Dostałam. Ale turystycznej to raczej mi już by nie dali.

Nie przedłużajcie. Szkoda stracić czyste konto.

a pozniej czytam, ze nie moga ot tak anulowac promesy.. :-/ [confused]

Chyba jednak zaryzykuje i zaaplikuje o extension... :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulowac promese to Ci moga na granicy lub tez w takim przypadku :

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/consular.html

pod koniec strony masz wyjasnione ze jak zostaniesz o 1 dzien dluzej -nielegalnie to promesa jest nie wazna

jesli Im nie odeslesz papierow to po pewnym czasie bedziesz juz nielegalnie w USA a wtedy bez slubu z obywatelem sie nie obejdzie aby zyc legalnie w USA..

Jak narazie lapia nielegalnych w domach-co znaja adresy ale tych co cos przeskrobali z prawem i wtedy moga sie pojawic aby taka osobe zlapac i odeslac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje serdecznie, sly.

Teraz juz zaczyna mi sie wszystko klarowac i widze, ze nie takie to skomplikowane :)

Wazne by dali mi rozwod jak juz bede 'na czarno' (jesli wczesniej nie dadza przedluzenia), a ze slubem to nie ma problemu bo obaj juz sie doczekac nie mozemy.

Co do lapanek to powiem UFFF, pocieszyles mnie troche.. (a co jesli mezowi cos odbije i zadzwoni do immigration i im powie gdzie jestem?)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...