Skocz do zawartości

Ile zapłaciliście za bilet lotniczy do USA??


COMmer

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie odnosnie biletu, jak robicie kiedy chcecie pol roku zostac w stanach, kupujecie bilet pol roczny a jaka date pierwszego powrotu wstawiacie na nim? a i jakie linie maja ze 1 zmiana powrotu za darmo, bo ja nie wiem czy w okienku w stanach pokazac bilet ze na pol roku przyleciala czy sciemnic ze na 3 czy 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 404
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

kup taki bilet, ktory jest wazny rok, nawet jesli pierwsza date powrotu ustalisz sobie na za 2 miesiace, potem sobie zmienisz, jak okaze sie, ze zostajesz dluzej (bo mozesz, jesli pieczatka od immigration Ci pozwala)

1 darmowa rezerwacje ma wiele linii, m.in. Lufthansa, Austrian, Air France

date pobytu w USA wpisujesz na formularzu w samolocie, wiec oficer imigracyjny na lotnisku i tak zobaczy, ile zamierzasz zostac

data powrotnego biletu chyba nie ma w tym wypadku dla niego znaczenia, bo jw. - powrot mozesz zmienic, wiec chyba urzednik sie w bilet wczytywac nie bedzie i sam zdecyduje na jak dlugi pobyt wbic Ci pieczatke, biorac pod uwage deklarowany przez Ciebie czas pobytu i inne nieznane nam czynniki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sama nie wiem wpisac 6 miesiecy czy moze, bo moze sie przyczepi co ja tyle czasu bede chcial robic, a jak wbije na 6 to ja sobie zmienie bilet i juz. Moze macie juz doswiadczenie to powiedzcie jak to zrobic, bo wszytscy w sumie na 6 miesiecy dostaja, a aj 1 raz lece i jakas zamotana jestm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wybieram się do NYC w maju przyszłego roku i mam pytanie dot. cen biletów. Czy powinnam już teraz dokonać rezerwacji i cena będzie najkorzystniejsza czy np. w styczniu? Nie wiem czy podczas kupowania biletów obowiązuje zasada im 'wcześniej tym lepiej' czy np. są jakieś sezony kiedy najbardziej opłaca się kupić bilet (np. 6 m-cy przed wylotem)Jeżeli moje pytanie jest infantylne to z góry bardzo przepraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

1650 sas 7.10 z gdanska przez kopenhage do chicago ale one way. uwazam ze to drogo :/ bo nie tak dawno latalem za 1000 a dolar byl wtedy powyzej 4 zl.

moja dziewczyna leci 3 tyg pozniej wawa-milan-ord alitalia (return t.) za 2050, z gdanska zaspiewali jej 2800 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...