Skocz do zawartości

Ile zapłaciliście za bilet lotniczy do USA??


COMmer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 404
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja za bilet do Chicago z LOTu na 25czerwca place 3600zl :x :shock: :cry: a to dlatego ze pani z organizacji z ktorej jade nie zarezerwowala wczesniej lotow i ostatnio do mnie zadzwonila i powiedziala ze musze zaplacic ponad 4000 lub leciec do NY a stamtad do Chicago jechac pociagiem!!dobrze ze mama mojej kumpeli sie tym zjela i znalazl sie bilet ponizej 4000!!choc Pani twierdzila ze to niemozliwe i takiego lotu napewno nie ma!!wiec uwazajcie bo mozecie sie przejechac tak jak ja!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za bilet do Chicago z LOTu na 25czerwca place 3600zl :x  :shock:  :cry:  a to dlatego ze pani z organizacji z ktorej jade nie zarezerwowala wczesniej lotow i ostatnio do mnie zadzwonila i powiedziala ze musze zaplacic ponad 4000 lub leciec do NY a stamtad do Chicago jechac pociagiem!!dobrze ze mama mojej kumpeli sie tym zjela i znalazl sie bilet ponizej 4000!!choc Pani twierdzila ze to niemozliwe i takiego lotu napewno nie ma!!wiec uwazajcie bo mozecie sie przejechac tak jak ja!!

w tym przypadku masz pewnie wysoka klase rezerwacyjna, co da Tobie duzo mil na karte milowa (www.miles-and-more.pl - zarejestruj sie, jesli jeszcze tego nie zribilas ;-) ) oraz bedziesz miala wieksza mozliwosc zmian w rezerwacji (albo po prostu za nizsza oplata).

a poza tym osoby z wysokimi klasami rezerwacyjnymi maja wysoki priorytet w kolejce do darmowych upgrade'ow do klasy business w przypadku gdy lot jest "overbooked" albo gdy agent na check-in bedzie mial po prostu "widzimisie" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heejka!

Do mnie dzisiaj dzwoniła Ciocia (wkońcu).

Chodziła się już dowiadywać jak z biletami zakupionymi tam w Chicago.

Nie zamówiła jeszcze, bo mieliśmy się dogadać jak u nas kosztują te bileciki. No więc powiedziała taką wstępną cenę ,że u niej ok 860$ to kosztuje. Albo linią "lot" albo "lufthansa"Czy jak się to pisze. , bo innej raczej woli nam nie proponować. Poprostu te juz zna. Więc chyba wychodzi trochę taniej niż tutaj ok 3300-3600zł jak nie więcej. Jednak nic jeszcze nie wiem tak na 100%, coś więcej napiszę ,jak bilet już będę miała zamówiny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przyszla na mnie pora. byslismy dzisiaj z dziewczyna w paru biurach turystycznych i wrocilismy lekko zszokowani...

zarezerwowalismy bilety na lot Lufthansą (26 czerwca- Warszawa - Frankfurt - NY) cena -2916,97zł

i na lot Sas-em (28 czerwca - Warszawa - Kopenhaga - NY)cena 2982,43zł

Musimy zdecydowac sie do wtorku ktore linie wybieramy i do wtorku musimy takze wplacic cala kaske... :)

a to co nas zszokowalo to

1. osluga w biurach turystycznych gdzie w wiekszosci nie byli zbytnio zainteresowani tym o co pytamy i nie za bardzo chcieli nam pomoc

2.róznice w cenach - ten lot ktory zarezerwowalismy w Lufthansie za 2916,97zł w jednym zbior kosztował ponad 4400zł :shock:

Nie wiem dlaczego...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...