Skocz do zawartości

Ile zapłaciliście za bilet lotniczy do USA??


COMmer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 404
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

16 czerwiec do Filadelfii, Almatur, Lufthansa 2272zł

wydawało mi się że drogo zapłaciłem, dopiero kiedy dowiedziałem się ile płacą inni między innymi moi znajomi przejżałem na oczy, w tym samym terminie około 2500-2600zł.

Nie wiem z czego taka różnica może wynikać, może z tego że zamawiałem bilet już na początku lutego(czyli dosyć wcześnie chyba), a może Almatur miał jakąś tanią taryfe bo prawde mówiąc chciałem lecieć do washyngotnu a oni mi ta filadelfie zaoferowali(co i tak jest dla mnie bez różnicy) i się mi to troche dziwne wydawało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 czerwiec do Filadelfii, Almatur, Lufthansa 2272zł

wydawało mi się że drogo zapłaciłem, dopiero kiedy dowiedziałem się ile płacą inni między innymi moi znajomi przejżałem na oczy, w tym samym terminie około 2500-2600zł.

Nie wiem z czego taka różnica może wynikać, może z tego że zamawiałem bilet już na początku lutego(czyli dosyć wcześnie chyba), a może Almatur miał jakąś tanią taryfe bo prawde mówiąc chciałem lecieć do washyngotnu a oni mi ta filadelfie zaoferowali(co i tak jest dla mnie bez różnicy) i się mi to troche dziwne wydawało

tak, to dlatego, ze go tak wczesnie rezerwowales. im wczesniej/ im mniej ludzi juz kupilo bilety ----> tym taniej

a przy okazji jest promocja SWISSa!!! wyloty do 20 czerwca i od 20 sierpnia az do grudnia! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...