Skocz do zawartości

W&t Los Angeles


Rekomendowane odpowiedzi

Witam B)

Ja co prawda nie byłam jeszcze na WAT, ale mam zamiar się wybrać w przyszłym roku, więc chętnie też zasięgnę informacji od osób, które już były.

Chodzi mi dokładnie o pracę w okolicach NYC. Słyszałam, że można znaleźć fajną pracę na Long Island. Czy ktoś może tam pracował? Jak szukać takiej pracy (w biurach rzadko są oferty z tego regionu)? Może znajdzie się ktos chętny na wspólny wyjazd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

ja też się wybieram do Los Angeles w przyszłym roku. Czy ktoś tam był na W&T? Może cie polecić jakieś biuro? podobno najlepsze jest BTC ale chciałabym zaczerpnąć opinii :) a ta w ogóle to koszt programu jest coś trochę ponad 3tszł, plus do tego 500$ minimum wsiąść ze sobą, dobrze się orientuję??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku jechałem do Los Angeles, Przed wyjazdem nie mogłem znaleść zadnego biura z oferta pracy w samym LA, wiec zdecydowałem się na opcje Independent (czyli bez wcześniejszej pracy), Czego nie robi się zeby marzenia spełniać:)!

Jak się okazało z praca na miejscu ciężko jest, a nawet bardzo! choć nie niemożliwe: znajomy znalazł prace sprzedając okulary słoneczne na plaży w Venice Beach (pzdr Szymon):)

Biuro z którym jechałem to CCUSA i oni w opcji Independent oferuja do dyspozycji strone "Independent Job Hunting website", baze pracodawcow którzy aktualnie poszukują pracowników, i dzięki temu Ja i dwójka moich znajomych znaleźliśmy prace ale... w Teksasie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie interesuje tylko Los Angeles. Wyjeżdżam pierwszy raz do USA i dlatego nie zamierzam ryzykować z inną opcja niż B :) podobno BTC jest najczęściej wybierane i chciałam zaczerpnąć info na ten temat u doświadczonych podróżników :) mam nadzieję, ze mi się poszczęści ze znalezieniem pracodawcy w LA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...