Skocz do zawartości

Przebukowanie Biletu - Cena!


raelber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

Mam pytanie na temat prze bukowania biletu na termin wcześniejszy. Bilet posiadam z Lufthansy lecz chodzi mi o wylot z Nowego Jorku do polski, a lecę swissem ze względu na alians. Moje pytanie związane jest z możliwością zmiany daty powrotu i ceną jaką trzeba zapłacić za zmianę. Czekam na odpowiedź pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ja właśnie miałem wracać 16 Listopada teściowie się uparli, żeby zostać na święta bilety prze-bukowałem nam na styczeń koszt w SWISS $69 od osoby. Dodam tylko, że komedii było bardzo dużo miałem duże problemy z prze-bukowaniem biletów. Bo bilet miałem Lufthansy, ale wracałem SWISS ze względu na Star Alliance. I raz Swiss chciał mi prze-bukować bilety, gdy już miałem to zrobić mówili, że nie mogą, że może tylko Lufthansa. Lufthansa twierdziła, że za $250 od osoby może to zrobić - to się załamałem. Potem znów zadzwoniłem do SWISS babka powiedziała mi, że nie może tego zrobić po delikatnym opieprzeniu jej okazało się, że można i takie komedie. Jak ktoś w USA miałby problem z call center niech dzwoni do Polski szybciej wszystko się załatwi - dzwoniłem wszystko wyjaśnić i oni się dziwili co tutaj za problemy mi robią. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisano, nie ma tu odpowiedzi.

Wszystko zależy od tego w jakiej taryfie (cenie) kupiłeś bilet i jakimi restrykcjami jest on obwarowany.

Generalnie jest tak, że im tańszy bilet tym większy koszt zmiany jakichkolwiek warunków.

Jedynie Lufthansa/Swiss może Ci cokolwiek powiedzieć na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w życiu wychodzi znów prze-bukowałem bilet na termin w którym miałem wracać koszt 195zł od osoby $69 - jestem zły bo popłynąłem z kasą. Ale ta informacja może się wam przydać $69 w Swiss wynosi standardowa opłata za prze-bukowanie. Tym razem uderzyłem bezpośrednio na lotnisko w 5 min wszystko załatwiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...