Jump to content

Kto Się Wybiera Na Camp 2011? Jakie Plany?


Recommended Posts

Hej,

chciałam spytać czy ktoś moze już myśli o wakacjach 2011? I planuje może wyjazd na Camp? Ja mam taki zamiar i ciekawi mnie co inni planują, od kiedy zaczynaja sie tym całym procesem poważniej interesować ?Od czego zaczynacie i jak Wasze nastawienie i opinie na ten temat? Pozdrawiam, PaulinaZ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zastanów się przez jakie biuro chcesz polecieć na camp. Ja osobiście polecam Camp Leaders. Mają bardzo dobre podejście do klienta. Szybko odpisują na maile i więcej zarobisz (ze mną pracowali ludzie na tym samym stanowisku z Camp America i dostali około 80-100$ mniej, a cena za program taka sama). Ogólnie moi pracodawcy mówili, że Camp Leaders są tańsi też dla nich, więc masz spore szanse, że znajdziesz prace. Ja czekałem 2 dni.

Od czego zacząć ? Ja przed rozmową z konsultantem zebrałem wszystkie potrzebne dokumenty tj. zaświadczenie o niekaralności, medical form, zaświadczenie o statusie studenta itp. Wypełniłem wszystkie formularze, które znajdują się na Twoim koncie Camp Leaders bądź Camp America - tworzysz tam pewnego rodzaju CV (po angielsku)

Po interview musisz czekać około 2-3 dni roboczych, aż wprowadzą wszystkie dane do systemu i Twoja aplikacja jest gotowa. Chyba, że nie wypełnisz wszystkiego na swoim koncie i nie zbierzesz wszystkich dokumentów, to potrwa to dłużej, bo będą musieli zająć się tym ludzie z biura i będziesz czekać. Mi zebranie wszystkiego do kupy zabrało 3 dni, więc to lepsza opcja.

Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam, ja też myśle nad wyjazdem na Camp w 2011 roku. Tylko czy to się w ogóle opłaca? Wiem, że kokosów nie zarobie ale czy chociaż zwrócą mi się koszty poniesione na wyjazd? I jak jest z pracą po przepracowanych 9 tyg (z tego co czytałem to przez tyle tyg mamy zapewniona pracę za którą dostajemy 900 - 1300 $ kieszonkowego)?

Zastanawiam się też trochę nad W&T. Ale , że jako pierszy raz jadę do USA, czytałem tutaj, że lepiej / bezpieczniej na camp.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...