Skocz do zawartości

Kto Się Wybiera Na Camp 2011? Jakie Plany?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

chciałam spytać czy ktoś moze już myśli o wakacjach 2011? I planuje może wyjazd na Camp? Ja mam taki zamiar i ciekawi mnie co inni planują, od kiedy zaczynaja sie tym całym procesem poważniej interesować ?Od czego zaczynacie i jak Wasze nastawienie i opinie na ten temat? Pozdrawiam, PaulinaZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zastanów się przez jakie biuro chcesz polecieć na camp. Ja osobiście polecam Camp Leaders. Mają bardzo dobre podejście do klienta. Szybko odpisują na maile i więcej zarobisz (ze mną pracowali ludzie na tym samym stanowisku z Camp America i dostali około 80-100$ mniej, a cena za program taka sama). Ogólnie moi pracodawcy mówili, że Camp Leaders są tańsi też dla nich, więc masz spore szanse, że znajdziesz prace. Ja czekałem 2 dni.

Od czego zacząć ? Ja przed rozmową z konsultantem zebrałem wszystkie potrzebne dokumenty tj. zaświadczenie o niekaralności, medical form, zaświadczenie o statusie studenta itp. Wypełniłem wszystkie formularze, które znajdują się na Twoim koncie Camp Leaders bądź Camp America - tworzysz tam pewnego rodzaju CV (po angielsku)

Po interview musisz czekać około 2-3 dni roboczych, aż wprowadzą wszystkie dane do systemu i Twoja aplikacja jest gotowa. Chyba, że nie wypełnisz wszystkiego na swoim koncie i nie zbierzesz wszystkich dokumentów, to potrwa to dłużej, bo będą musieli zająć się tym ludzie z biura i będziesz czekać. Mi zebranie wszystkiego do kupy zabrało 3 dni, więc to lepsza opcja.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Witam, ja też myśle nad wyjazdem na Camp w 2011 roku. Tylko czy to się w ogóle opłaca? Wiem, że kokosów nie zarobie ale czy chociaż zwrócą mi się koszty poniesione na wyjazd? I jak jest z pracą po przepracowanych 9 tyg (z tego co czytałem to przez tyle tyg mamy zapewniona pracę za którą dostajemy 900 - 1300 $ kieszonkowego)?

Zastanawiam się też trochę nad W&T. Ale , że jako pierszy raz jadę do USA, czytałem tutaj, że lepiej / bezpieczniej na camp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

w najblizszym czasie odbywaja sie coroczne targi pracy Camp Leaders, na ktore zjezdzaja pracodawcy z USA

ponizej link z info:

http://www.speedyshare.com/files/26355778/...eaders_2011.pdf

uruchomione rowniez zostalo forum Camp Leaders, gdzie bedziecie mogli sie wszystkiego dowiedziec na temat wyjazdow, kampow itp.

www.campforum.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...