Skocz do zawartości

Paszport I Wiza Na Nazwisko Panienskie


amelek09

Rekomendowane odpowiedzi

3 miesiace?to nie dlugi czas Ci pozostal aby wymienic paszport z nowymi danymi,,dobrze sie dowiedz w urzedzie paszportowym ile bedzie wazny taki paszport jeszcze bo pozniej go anuluja w systemie

a lataja tak osoby ze biora akt slubu ze soba i leca..ten akt musi byc po angielsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czym nie ma problemu?mozesz miec kontrol co do waznosci paszportu a wtedy uwazaj ..

co do USA to juz napisalem wyzej,ze wez akt slubu i wrazie pytan pokazesz co i jak..bo moze wyjsc po tym jak bedziesz miec obroczke na palcu lub tez ze powiesz ze lecisz z mezem do USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mswia.gov.pl/portal/pl/380/31/I...e.html#wymienic

Więc może się okazać, że z tym paszportem nie uda Ci się wylecieć, bo po prostu jest już nieważny.

Immigration na lotnisku w USA pewnie nie ma informacji o zmianie Twojego stanu cywilnego, ale przy skanowaniu Twojego paszportu może się okazać, że masz nieważny dokument tożsamości, więc Cię nie wpuszczą.

Jak to będzie wyglądało w praktyce, to nie wiem, przytoczyłam tylko przepisy.

Jak się to fizycznie odbywa, że paszport przestaje być ważny, to też nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz bilet na nazwisko panienskie to znaczy takie jakie masz w paszporcie nie wiem kto mialby Ci anulowac wazny paszport Bez wyrobienia nastepnego?

W USA nie maja danych o zmianie Twojego nazwiska i stanu cywilnego w samolocie wypelniasz deklaracje celna i I-94 i w jednym z tych dokumentow jest pytanie o stan cywilny wiec wpisujesz wlasciwy.

Akt malzenstwa jest potrzebny wtedy kiedy lecisz na dwoch paszportach a mianowicie nowym na nowe nazwisko i ze starym gdzie masz wize. Jednak zeby leciec na dwoch paszportach musisz wyrobic nowy paszport a w starym przypilnowac aby nie przedziurawili Ci wizy do USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...