Skocz do zawartości

Wyjazd Na Kurs


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące później...

Hey, witam po dłuższej przerwie! Cieszę się, że mogę ponownie coś tutaj napisać choć bacznie obserwuję często, co tutaj się dzieje :) Nie wiem gdzie napisać a bezsensu jest tworzyć nowy temat, więc napiszę tutaj:

Mam dwa pytanka... jedno to bardziej tak dla potwierdzenia, gdyż...

byłem w czerwcu i lipcu w szkole językowej w Nowym Jorku (Kaplan) na wizie F1. I teraz tak: moja wiza F1 jest teoretycznie ważna do maja 2015 roku, jednak w Annotation na wizie mam napisany mój nr SEVIS, który obowiązywał mnie podczas pobytu w USA w tej szkole językowej a także nazwę szkoły. Teraz w czerwcu znowu planuję wylot do szkoły (tej samej) i proszę mi powiedzieć, czy mogę lecieć na tej wizie? Czy muszę się starać o nową już? W takim razie dlaczego ona jest ważna do 2015...

2. Czy mogę wziąć dwa kierunki na jednym I-20? Mam na myśli to, że teraz gdy polecę chcę wziąć na np. 4 tygodnie kurs TOEFL a na kolejne 3 tygodnie powiedzmy znowu Intensive English... Czy jest to możliwe? Czy jest możliwe bez problemu to, aby na jednym I-20 były te dwa kierunki? Abym zaczął ten pierwszy a po weekendzie od razu ten drugi..? Bo nie bardzo wiem jak to zrobić...? Ostatnio byłem na Intensive English, bez żadnych innych kierunków..

Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam bardzo serdecznie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, mam literkę M na mojej wizie F1, ale teraz mi się przypomniało, że konsulka coś tam po cichu powiedziała, że wiza będzie ważna niby tylko na ten wyjazd...'' A w Annotation na wizie mam napisany ten numer SEVIS co się zaczyna od N i który obowiązywał mnie podczas tego ostatniego wyjazdu do tej szkoły oraz obok tego numeru jest na wizie napisana nazwa szkoły, miasto i stan... Ale za to mam termin ważności do 2015 roku i teraz ja już nie wiem czy rzeczywiście ona jest nieważna bo jak wiadomo, jeśli się teraz decyduję polecieć znowu to otrzymam nowe I-20 a więc to jest jednoznaczne z tym, że otrzymam nowy numer SEVIS na tym I-20 a więc będzie się różnił od tego napisanego na mojej wizie F1, prawda... ?? Bo już sam nie wiem... Powiedz sly6 co o tym sądzisz wszystkim..... Dzięki z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadze tak,ze jest wiele stron rzadowych,forow anglojezycznych oraz tez adres e-mail do Ambasady i jak dobrze poszukasz to znajdziesz odpowiedzi na swoje watpliwosci.masz chyba dobrych pare dni na odpowiedz?szukanie?

a moze ktos cos doda do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...