Skocz do zawartości

Wyjazd Na Kurs


Rekomendowane odpowiedzi

No fakt... ale sam nie wiem co robić.. a planowałem już załatwiać papiery do tej szkoły ponownie ale muszę się chyba wstrzymać dopóki nie wyjaśnię tej sprawy z tą wizą... Może ktoś coś jeszcze podpowie, ktoś coś więcej wie na ten temat..? Będę wdzięczny..

sly6, a mógłbyś jeszcze odpowiedzieć na moje pytanie, które zadałem w pierwszej wiadomości?

2. Czy mogę wziąć dwa kierunki na jednym I-20? Mam na myśli to, że teraz gdy polecę chcę wziąć na np. 4 tygodnie kurs TOEFL a na kolejne 3 tygodnie powiedzmy znowu Intensive English... Czy jest to możliwe? Czy jest możliwe bez problemu to, aby na jednym I-20 były te dwa kierunki? Abym zaczął ten pierwszy a po weekendzie od razu ten drugi..? Bo nie bardzo wiem jak to zrobić...? Ostatnio byłem na Intensive English, bez żadnych innych kierunków..

Dziękuję z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Planuje ktos wyjechac do stanów do szkoły na kurs języka angielskiego? razem razniej chicago pozdrawiam

Jak się jedzie na kurs języka, to się specjalnie powinno jechać tak, żeby nie było z kim po Polsku pogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...