Skocz do zawartości

Ubezpieczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja na dwa tygodnie w Generali miałam ubezpieczenie za bodajże 60 złotych.

Korzystałam z tej strony: http://www.ubezpieczenia-podrozne.net/

No, ale ja miałam w miarę podstawowe ubezpieczenie, bez żadnych sportów ekstremalnych...

1400, to co oni u Ciebie tak wycenili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wizie turystycznej ubezpieczałam się z Pzu Wojażer. Koszt na 6 m-cy to ok. 1000zł. Nie miałam możliwości sprawdzić (całe szczęście) jak bywa z wypłacalnością odszkodowania w razie jakiegoś zdarzenia więc nie moge się wypowiedzieć na ten temat, ale ubezpieczam się zawsze u nich. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nikt sie nie pytal z Was o dodatkowe ubezpieczenie

jest cos takiego jak sporty extremalne,praca wliczajac to prace na czarno ,plus ubezpiecznie na max kwote itd

to wszystko podwyzsza ubezpieczenie tzn skladke a do tego tj 4 miesiace,wiec inaczej bedzie przy 1 miesiacu a inaczej

ale i tak moim zdaniem najlepiej cos wziasc cos z Polski a potem juz w USA cos tamtego wykupic ;)

wazne aby przeczytac dobrze zasady-regulamin

tez skladka zalezy gdzie sie wykupuje i jakie sa jej zasady..wiec 1400 moze byc

komus raz wyliczyli przy 6 miesiecznym pobycie ponad 5 tys zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wyjezdzasz na W&T to chyba nie zarobisz rocznie wiecej niz $ 11 000. Ta magiczna suma to obecny tzw FPL. Ponizej takiego dochodu per capita nie placisz za pobyt w szpitalu. Jeszcze lepiej jest kiedy przebywasz tu calkiem nielegalnie. Wowczas nie kwalifikujesz sie na zadne HCAP czy (regular) Medicaid i jesli wyladujesz w szpitalu, od razu wystepujesz o tzw "Emergency Medicaid". A juz najlepiej jest kiedy dodatkowo nic nie kumasz po ichniemu - wtedy szpital wystepuje o EM w Twoim imieniu ;) W Ameryce tak naprawde panuje wiekszy socjalizm niz w bylych "krajach socjalistycznych". Osoby biedne albo przebywajace tu nielegalnie ( a najlepiej jedno i drugie naraz) maja oslony socjalne szczelniejsze niz w Skandynawii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...