Skocz do zawartości

Studia Na Gc Dofinansowania A Sponsorowanie


beemaya

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoly maja specjalnie utworzone dzialy, ktore zajmuja sie kwestiami pozyczek i pomagaja w wypelnianiu dokumentow.Najlepiej udaj sie bezposrednio do szkoly i popytaj. Zajrzyj tez na strone www.hesc.org- to dla stanu Nowy York, ale inne stany pewnie tez maja takie strony internetowe.

Pamietaj tylko o tym, ze jezeli bedziesz uczeszczac do college'u jako non-matriculated student nie podlegasz regulom dotyczacym regularnym studentom. Ja w jednej szkole nie kwalifikowalam sie na Fafsa, a w drugiej pokrywam koszty z wlasnej kieszeni.

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekuje na Green Card, jeszcze nie dostalam.

Beemaya, szkole mozesz zaczac zalatwiac, zanim dostaniesz zielona karte. Chwile to trwa, wiec nie marnuj czasu czekajac na GC. Tym bardziej, ze czasami mozna wziac klasy w "winter break", a nie czekac do wiosennego semestru.

Ja jedna szkole zaczelam zalatwiac latem, jeszcze przed dostaniem GC. Rozmawialam w Financial Aid, jak bedzie wygladac kwestia oplat za szkole, jesli do wrzesnia nie dostane GC. Pani mi powiedziala, ze zawsze moge uiscic czesc czesnego, a maz moze wziac na poczet tego pozyczke z banku na swoje nazwisko (niestety nie jest to school loan, wiec wyzej oprocentowany). A w momencie dostania GC wystapic o student loan i z niego pokryc reszte czesnego. Ale koniec koncow poszlam do innej szkoly, gdzie jestem non- matriculated student i wszystko pokrywam z wlasnej kieszeni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...