Skocz do zawartości

Po Interview (approved) Dlugie Oczekiwanie Na Zielona Karte


irma

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie upragniony Zielony Plastic zawital do mojej skrzynki pocztowej, czyli po ponad 3 miesiacach od dnia Interview (Approve) otrzymalam poczta Zielona Karte. Dzien wczesniej przyszedl Welcome Letter.

Podsumowujac moje doswiadczenie z USCIS uwazam, ze w moim przypadku, kiedy dokumenty zostaly wyslane do archiwum bez wydania dyspozycji drukowania karty, interwencja Kongresmena okazala sie b. skuteczna. Moglabym czekac w nieskonczonosc. Nalezy wiec swoja sprawa immigracyjna sie interesowac, wiedziec ze stron internetowych USCIS jaki jest typowy czas zalatwiania danej sprawy i w razie opoznien w miare szybko interweniowac: dzwoniac na numer 800, robiac Infopass lub kontaktujac sie z Kongresmenem (co poskutkowalo w moim przypadku i juz wyslalam jemu podziekowanie).

Serdecznie dziekuje osobom (dzieki Sly), ktore uczestnicza w tworzeniu tego forum, za mozliwosc czerpania informacji potrzebnych w moim procesie immigracyjnym. Chetnie podziele sie swoim doswiadczeniem z innymi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma mam pytanie czy GC przyszla Ci z data interview?

ps Gratulacja ladny prezent na Mikolajki :)

Dzieki, Gocharynka.

Tak, na GC jest data interview, poniewaz tego dnia Oficer Immigracyjny zaakceptowal moja sprawe. Czytalam, ze czasami aplikant musi czekac po interview na decyzje i wtedy data na GC jest inna.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irma dzieki za ten post a z tym pisaniem to zasluga Jackie :) bo to Ona kiedys pisala

kazdy ma jakis wklad w to forum :)

dobrze ze tak sie to sie skonczylo ,powodzenia zycze :)

Dziekuje, Sly i oczywiscie duze podziekowania dla Jackie, ktorej lektura pt: "Zielonym plastic" byla dla mnie bardzo pomocna. Na wlasnej skorze odebralam jak bardzo uciazliwe i frustrujace bylo to oczekiwanie. Jeszcze raz wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...