Skocz do zawartości

Anulowana Wiza Turystyczna


adriana125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! W 2007 roku polecialam do stanow na wizie turystycznej. ojciec jest juz 7 rok na wizie turystycznej czyli jest nielegalnie, natomiast dziadek posiada obywatelstwo. pierwsza wize udalo mi sie dostac bezproblemowo. lecac tam mialam 16 lat skonczone gimnazjum, od pazdziernika podjelam tam nauke w high school na wizie turystycznej, moj pobyt tam trwal 5 miesiecy. wrocilam do poslki po pol roku.Po powrocie do Polski ubiegalam sie o wize studencka, ktorej nie dostalam... konsul pytal czy uczylam sie w stanach... powiedzialm, ze nie. anulowal mi wize ktora mialam jeszcze wazna przez nastepne pol roku. dziaij mam 19 lat minelo 3 lata od mojej ostatniej wizyty w konsulacie, jestem w klasie maturalnej, co myslicie mam szanse na wize? aha moj brat takze jest w stanach polecial na wizie turystycznej, lecz tam zmienil sobie status na wize studencka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Konsul powiedzial za co anuluje wize?nie wiem czy wiesz ale sa sposoby aby wlasnie sprawdzic czy sie tam uczysz,nastepna sprawa mogl Ci anulowac ze piszesz jedno a robisz cos innego we wniosku 1 ,,bo moglas napisac ze bedziesz 2 miesiace a bylas 6 miesiecy .. wiele osob na tym wlasnie wpada ,,wiec nie TY 1 ani tez ostatnia

a czy masz isc?jak nie masz zakazu,a jestes osoba niewiarygodna to idz i zobacz co bedzie teraz bo moze teraz dostaniesz wize ale to moze

ps zly temat wybralas,,wiec to przenosze

odpowiedz tez sobie na pytanie czy takiej osobie jak TY dala bys znow wize,wpuscilabys do domu ..a jesli tak to co ta osoba by musiala mowic i pokazac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i slyszeli ale bywa tak ze sie stoi na tzw rozdrozu ,bo moze juz za pol roku wroce,za 1 rok wiec po co mi takie cos jak GC

kolejna sprawa to nie ma zadnej pewnosci ze rodzic by chcial sponsorowac dziecko i na odwrot,,jest tyle spraw i historii ile osob wiec takie cos tez trzeba wziasc pod uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Konsul powiedzial za co anuluje wize?nie wiem czy wiesz ale sa sposoby aby wlasnie sprawdzic czy sie tam uczysz,nastepna sprawa mogl Ci anulowac ze piszesz jedno a robisz cos innego we wniosku 1 ,,bo moglas napisac ze bedziesz 2 miesiace a bylas 6 miesiecy .. wiele osob na tym wlasnie wpada ,,wiec nie TY 1 ani tez ostatnia

a czy masz isc?jak nie masz zakazu,a jestes osoba niewiarygodna to idz i zobacz co bedzie teraz bo moze teraz dostaniesz wize ale to moze

ps zly temat wybralas,,wiec to przenosze

odpowiedz tez sobie na pytanie czy takiej osobie jak TY dala bys znow wize,wpuscilabys do domu ..a jesli tak to co ta osoba by musiala mowic i pokazac?

A on Ci powiedział że Ci anuluje wize?

Bo ja czytałam gdzieś na jakieś stronie, że to nie jest anulowanie po prostu jeśli masz wizę i starasz się o inną (w Twoim wypakdu miałam B1/B a starałaś się o F1) i jej nie uzyskasz czyli odmówią Ci dostania wizy F1) to ta wiza którą miałąś zanim poszłaś do ambasady (w Twoim wypadku tusrystyczna) również traci ważność ponieważ tzn, że konsul miał podstawy aby nie udzielić Ci tej drugiej wizy (F1).

nie wiem na ile to prawda bo już pisałam to na forum tutaj ale pamiętam, że ktoś mi pisał, że nic na ten temat nie wie.

Jednak ja na pewno to gdzieś czytałam ponieważ (jak spojrzysz w moje trmaty) również chciałam studiować w stanach i byłam ciekawa jak to wygląda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsul pytal czy uczylam sie w stanach... powiedzialm, ze nie. anulowal mi wize ktora mialam jeszcze wazna przez nastepne pol roku

Pytasz dlaczego anulowano Twoja wizę .Przecież to proste .Poprostu za KŁAMSTWO. Jeżeli raz skłamałaś urzędnika to Twoje szanse na otrzymanie wizy są w zasadzie żadne.Urzędnik spytał Cię czy się uczyłaś w Stanach aby sprawdzić Twoją prawdomówność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsul pytal czy uczylam sie w stanach... powiedzialm, ze nie. anulowal mi wize ktora mialam jeszcze wazna przez nastepne pol roku

Pytasz dlaczego anulowano Twoja wizę .Przecież to proste .Poprostu za KŁAMSTWO. Jeżeli raz skłamałaś urzędnika to Twoje szanse na otrzymanie wizy są w zasadzie żadne.Urzędnik spytał Cię czy się uczyłaś w Stanach aby sprawdzić Twoją prawdomówność.

po co sie klamie jak sie nie umie klamac. po co sie wraca do POlski, jak sie zamierza klamac i sie nie umie klamac....

tak czy siak, chyba trzeba poczekac na studia i wyjechac na W&T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...