Skocz do zawartości

Deport Nieuczciwego Polaka


arete

Rekomendowane odpowiedzi

Jak deportowac do Polski człowieka, który okrada rodaków, oszukuje i robi mnóstwo przekretów. Przebywa nielegalnie w USA od 2002 roku w NY , oszust scigany w Polsce przez Urząd Skarbowy i mnóstwo wierzycieli, ludzi którzy powierzyli mu duze pieniadze. W USA porusza sie na falszywym Prawie Jazdy, korzystajac do ubiegłego roku z ubezpieczen nie zyjacej osoby. Kretacz, złorzeczący młodym ludziom. Sam alkoholik rozprowadzajacy trawe wsrod bardzo mlodych osób. Żyjacy na cudzy koszt i naiwnosci dzieciaków, które wciaga w tarapaty. Jak zrobic , zeby wrócił do kraju i rozliczył sie ze swoich oszustw? Mieszkam obecnie w Polsce i wraz ze znajomymi uwazamy, ze powinien odpowiedziec za to co nam zrobił i naszym dzieciom. Gdzie zgłosic nielegalny pobyt , w jaki sposób, czy mozna to zrobic z kraju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna tez pisac do Ambasady w tej sprawie ale jesli to jest prawda..

a w Polsce jest cos takiego jak :

http://pokrzywdzeni.gov.pl/

duzo jest stron www gdzie pisze jak kto zrobic,gdzie dzwonic itd,,poszukaj tez na facebooku takich grup osob ..chyba wiesz jak takie cos sie szuka ?bo bez jezyka nic Ci za duzo nie wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nawet nie trzeba pisać do FBI.

Wystarczy umówić się na rozmowę w konsulacie i przedstawić całą sprawę konsulowi, najlepiej z jakimiś dowodami, dokumentami, adresami, etc. i poprosić o pomoc.

Jeżeli służby konsularne uznają, że sprawa jest rzeczywiście poważna i że powinno się nią zając np. FBI same podpowiedzą jak sprawie nadać dalszy bieg lub w tym pomogą.

Tyle tylko, że to już nie jest tak proste jak napisanie posta na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy umówić się na rozmowę w konsulacie i przedstawić całą sprawę konsulowi, najlepiej z jakimiś dowodami, dokumentami, adresami, etc. i poprosić o pomoc.

Z twojej wypowiedzi wnosze, iz nigdy nie byles w zadnym polskim konsulacie.

tak jak juz poprzednicy napisali ICE lub pokrzywdzeni.gov

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak sly.

Przyznam szczerze, że Konsulat RP w USA (czy gdziekolwiek indziej) nawet nie przyszedł mi do głowy.

I przyznaję, że w żadnym nie byłem. I szczerze powiedziawszy mam nadzieję że nie będę, bo potencjalna wizyta tam kojarzy mi się nieodparcie z rozwiązywaniem problemów.

A urzędasów wystarczy mi w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak deportowac do Polski człowieka, który okrada rodaków, oszukuje i robi mnóstwo przekretów. Przebywa nielegalnie w USA od 2002 roku w NY , oszust scigany w Polsce przez Urząd Skarbowy i mnóstwo wierzycieli, ludzi którzy powierzyli mu duze pieniadze. W USA porusza sie na falszywym Prawie Jazdy, korzystajac do ubiegłego roku z ubezpieczen nie zyjacej osoby. Kretacz, złorzeczący młodym ludziom. Sam alkoholik rozprowadzajacy trawe wsrod bardzo mlodych osób. Żyjacy na cudzy koszt i naiwnosci dzieciaków, które wciaga w tarapaty. Jak zrobic , zeby wrócił do kraju i rozliczył sie ze swoich oszustw? Mieszkam obecnie w Polsce i wraz ze znajomymi uwazamy, ze powinien odpowiedziec za to co nam zrobił i naszym dzieciom. Gdzie zgłosic nielegalny pobyt , w jaki sposób, czy mozna to zrobic z kraju?

Immigration and Customs Enforcement US Department of Homeland Security 26 Federal Plaza Room 1130, New York ,NY 10278 ,USA . Opisz całą sytuację,podaj dane kontaktowe ,gdzie przebywa itd.Wszystko opisz jasno i czytelnie koniecznie w j.angielskim. Podpisz sie pod informacją i wyslij pod wskazany adres. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...