Skocz do zawartości

Bilet Lotniczy Jfk-waw-jfk Na Lato 2011


dareknow0

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób które często podróżują do Polski zwłaszcza w okresie letnim ( lipiec ) .Wybieram się w ostatnich dniach czerwca 2011 r. do Polski na wakacje i zacząłem kontrolować ceny biletów pomimo ,że zdaję sobie sprawę iż jest jeszcze bardzo wcześnie ( a może się mylę ) .Właśnie dlatego jak doradzacie czy lepiej kupić bilet na ponad pół roku przed wyjazdem czy dopiero na ostatnią chwilę.

Bilety do Polski na lato zawsze były bardzo drogie i tak np.na dzień dzisiejszy jedna z najgorszych linii lotniczych LOT oferuje cenę $1233 ale już linie szwajcarskie proponują $1163 ,natomiast Lufthansa $1222.Wszystkie podane ceny są na wylot i przylot w soboty ,łącznie ze wszystkimi opłatami.Wylot na ostatnią sobotę czerwca.A powrót na ostatnią sobotę lipca.Jak uważacie czy te ceny są przystępne czy czekać jak będą później tańsze bilety albo droższe po $1400 ? W jakim miesiącu najlepiej kupić bilet na ten okres ? Wiem ,że teraz można lecieć do Polski już za $620 ale ten okres mnie nie interesuje.Może ktoś z Was był w Polsce minionego lata i niedrogo kupił bilet ? To dajcie znać kiedy i gdzie kupić tani bilet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję skorzystać ze sposobu, z którego korzystam juz od dawna.

Wejdź na www.expedia.com lub www.flysiesta.pl wybierz trasę i daty, które Cię interesują.

Wyskoczy Ci wiele połączeń, w cenach na pewno atrakcyjniejszych niż oferuje np. LOT

Potem wejdź na stronę linii lotniczej, która zaproponowała najkorzystaniejsze dla Ciebie połączenie i kup bilet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki .Wszystkie te strony znam .Bardziej chodziło mi o to czy bilet kupic juz teraz czy poczekać .

Powiem tak - ja kupiłem bilety na letnie wakacje w USA przedwczoraj.

Cena byla dobra, wiem że w styczniu pojawiają się promocje, ale stwierdziłem, że przy wszystkich kosztach 100zł/osobę wielkiej różnicy mi nie zrobi, a chciałem mieć gwarancję lotu konkretnego dnia i w konkretnych godzinach.

A ponieważ wylatujemy na samym początku wakacji i mamy ściśle określone dni urlopu to równie dobrze może się okazać, że akurat tych dni promocja nie obejmie.

Nie chciałem w związku z tym ryzykować i kupiłem już teraz.

I po raz kolejny Air France okazało się być bezkonkurencyjne cenowo.

WAW - MIA i powrót JFK - WAW 8000zł/4 osoby :)

Teraz tylko rezerwować hotele, samochód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...