Skocz do zawartości

Rozmowa Z Konsulem- Karalność


Kanius

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam 18 lat 2 lata temu miałem sprawę sądową w wyniku której dostałem pouczenie sądowe, gdy wybierałem zaświadczenie o niekaralności miałem adnotacje o tym. Moja sytuacja wygląda tak:

Jestem wraz z mama i rodzeństwem sponsorowany przez Ojca który jest rezydentem obecnie czekam na termin spotkania z konsulem w Warszawie, już wszystkie opłaty mam złożone oraz dokumenty.

Mam pytanie do osób co byli w podobnej sytuacji oraz co odbyli rozmowę z Konsulem czy to moje upomnienie sądowe może przekreślić moje szanse na wize imigracyjna oraz co powinien zabrać do ambasady( jakieś dokumenty? ). Proszę o jakąś poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O terminie interview zostaniesz powiadomiony pocztą i będziesz miał podane jakie dokumenty zabrać. Gdy kiedyś ubiegałem sie o wizę imigracyjną z loterii to musiałem równiez zabrać zaświadczenie z Centralnego Rejestru Skazanych. Wiem ,że osoby karane dostawały odmowę. Nikt nie patrzy na wymiar kary tyllko na fakt czy miałeś konflikt z prawem i zostałeś skazany prawomocnym wyrokiem ( nawet jeśli była to jakaś nieznaczna kara).Jak rozumiem miałeś kare nagany czyli jakby nie było zostałeś ukarany i jak sam piszesz figurujesz jako karany. Co z tym zrobi konsul ???????????????????????????Obawiam się ,że nikt Ci nie udzieli odpowiedzi na to pytanie . Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapoznales sie z ta strona moze

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-...rtificates.html

wazne na rozmowie jest czy wiesz co zrobiles oraz ze tego nie zrobisz juz wiecej i tego sie trzymaj a nie mow na rozmowie ze to nic takiego jest i bylo ...to moze byc zle odebrane ..

ps na kazdym forum piszemy tylko 1 raz dany temat i czekamy na odpowiedz...to taka uwaga na przyszlosc ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

To prawde, ze ludzie czasami zostaja odmowy w takich przypadkach, ale to zalezy od rodzaju przestepstwa. Po prostu przyniesc ze soba dokumenty z sadu (wyrok, itd), ktore pokazuja co to bylo. Czesto nie ma problemu, jezeli nic powaznego nie bylo. Mozna znalezc wiecej informacji na ten temat tutaj: http://polish.poland.usembassy.gov/poland-...rtificates.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...