Skocz do zawartości

Banki Jakie Polecacie?


poszukuje pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co chodzi z tymi czekami?

W sumie kazdy bank jest dobry

Jedynie musisz sprawdzic czy ma jakies oplaty za prowadzenie konta np CITY :) jest dobre mozesz wybierac walute np w polsce (ale ma oplaty za prowadzenie konta).

Sprawdz Bank of America; Sugeruj sie w sumie iloscia placuwek jezeli jezdzisz po USA bo czasem moze to sprawic problem jak sie wybiezesz gdzies i nie ma twojego banku.

(np bank 5/3- jest popularny ale w stanie IN poza juz jest ciezko go znalezc!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze jak sie wplaci czek bez pokrycia np w bankomacie a tak sie stalo i bank czeku nie przyjal.

Bo znajomy chcial czek rozmienic i stracil kase.

To chyba normalne, ze bank nie przyjal czeku bez pokrycia. Znajomy nie "stracil kasy" przez bank tylko przez oszusta, ktory wystawil mu ten czek.

Nazwa banku to chase .

Nie wiem czy to dobry bank.

Bank jak bank. Duzy, znany, wiele oddzialow, rowniez w Europie.

Osobiscie wole male, lokalne unie kredytowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden bank nie jest dobry , wszystkie banki to oszusci i zlodzieje , a skoro juz padly nazwy wyzej jak Bank of America i Chase - to najgorsze z mozliwych , smieszy mnie jak ktos mowi ze Chase to dobry bank, widac ze ludzie nie maja pojecia co sie tak naprawde dzieje , ja nie mam w ogole konta w banku w stanach aktualnie i jestem zadowolony , radzilbym pozamykac konta i operowac cashem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaden bank nie jest dobry , wszystkie banki to oszusci i zlodzieje , a skoro juz padly nazwy wyzej jak Bank of America i Chase - to najgorsze z mozliwych , smieszy mnie jak ktos mowi ze Chase to dobry bank, widac ze ludzie nie maja pojecia co sie tak naprawde dzieje , ja nie mam w ogole konta w banku w stanach aktualnie i jestem zadowolony , radzilbym pozamykac konta i operowac cashem.

nie ma to jak skarpetka. jeszcze odlacz elektrycznosc i rob wlasne swieczki.

w chase zawsze spotkalam sie zdobra obsluga klienta i dzieki temu ze sa duzym bankiem oferuja naprawde atrakcyjne rozwiazania. bank of america -nie mam zdania bo raz trafilam na glupia babe ktora nic nie umiala zalatwic i sie zrazilam. w przypadku duzych bankow atutem jest tez to ze nie robia problemow ze zwrotem pieniedzy kiedy ktos ci ukradl numer karty kredytowej etc (oczywiscie jak ci sie to zdarza raz na tydzien to raczej nie przejdzie latwo).

w malych bankach lubie to,e awsze moge rozmawiac z ta sama osoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...