Skocz do zawartości

Przewoz Wiekszej Ilosci Rzeczy Z Pl Do Usa


czypar

Rekomendowane odpowiedzi

hej witam wszystkich. male pytanko...chcialabym zabrac z Polski pare moich rzeczy np serwis dla 12 osob (pamiatka rodzinna zreszta bardzo ladna) czyli dosc ciezkie i do tego szklo...i pare innych rzeczy no i moje pytanko jak to przewiezc...statkiem?? ile kosztuje wynajecie konteneru...no i czy mozliwe jest zer statek wyplynie z Polski - Gdansk/Swinoujscie czy najblizszy port jest w niemczech? co z samolotem...kiedys widzilam ze ludzie sie odprawiali i mieli wielkie pudlo z napisem glass...moze ktos wie...dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to troche naiwne pytanie ale moglabym np wziasc ze soba np do samolotu jako bagaz pare talezy i moj maz pare i tak bysmy jakos dowiezli...bardziej interesuje mnie podreczny bagaz bo boje sie zeby sie nie potluklo jak puszcze jako normalny wiadomo jak oni rzucaja tymi walizkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to troche naiwne pytanie ale moglabym np wziasc ze soba np do samolotu jako bagaz pare talezy i moj maz pare i tak bysmy jakos dowiezli...bardziej interesuje mnie podreczny bagaz bo boje sie zeby sie nie potluklo jak puszcze jako normalny wiadomo jak oni rzucaja tymi walizkami...

Nikt Ci raczej nie powie co masz zrobić z tym fantem, bo nikt nie wie jak to wygląda, ile waży, ile tego jest i co najważniejsze- jaką wartość przedstawia dla Ciebie.

Chyba lepiej zapłacić za ubezpieczoną przesyłkę i mieć problem z głowy, niż kombinować coś na lotnisku. Jeżeli to wyślesz morzem to nawet koszty nie będą duże a miskom wilgoć raczej nie zaszkodzi.

Zważ te skarby zadzwoń do Domy i Polameru, zapytaj o ceny i sprawa się wyjaśni w pół godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

stanowczo odradzam firmę DOMA! Przewoziłam samochód na mienie, a zrobili mi takie problemy, że dwa dni się z nimi bujałam. To było w Sękocinie Starym pod Warszawą. Kręcą tam niezłe wały do spóły z celnikim i myśleli, że znaleźli naiwną, która też da im w łapę i biednemu celnikowi za czystą sprawę.

Szefowa jest niesłychanie stabilna i niewzruszona w swoim zepsuciu. Czysta mafijna krew!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...