Skocz do zawartości

Wyjazd Do Stanów Na Stałe


graczyk95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie ma narazie 16 lat ale moim marzeniem jest zamieszkanie w USA i moje pytanie jest takie : czy lepiej jest studiować w Polsce a potem wyemigrować czy studiować tam ? Na jakiej wizie mógłbym tam polecieć, mieszkać normalnie studiować czyli jednym słowem żyć normalnie? Czy jest może coś co powinienem zacząć robić już w tym wieku? Dziedzina która się interesuje to grafika komputerowa . Ciężko tam znaleźć prace w tym zawodzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia tam kosztują, to raz, nie wiem czy też są darmowe uczelnie dla obcokrajowców, czy można studiować za darmo. Na wizie studenckiej nie powinieneś pracować a utrzymać się jakoś trzeba. Żeby tam się uczyć to język musisz znać bardzo dobrze. Z tą emigracją to nie tak łatwo, zresztą poczytasz forum to się dowiesz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graczyk a jak znasz jezyk?na to teraz sie nastaw,czytaj duzo gazeta amerykanskich ktore sa na www

do tego musisz na bierzaco sprawdzac co pisze na stronach Ambasady oraz rzadowej takiej jak to:

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis

bo za 2-3 lata moga byc juz inne przepisy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graczyk kiedys rozmawiales z kims w zyciu po angielsku,pisales e-mial,chat jakis,,bo znac dla siebie mozesz i dobrze ale zycie to koryguje

wiec mozesz popracowac nad jezykiem za ten czas

jesli tak lubisz grafike komputerowa to zacznij czytac rozne fora anglojezyczne na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie musiales znajac czasami zycie w realu,,jakby tak kazdy kto leci znal jezyk to bylo by cos a tak roznie jest ...

Jesli byles 1 miesiac w USA i chodziles sam po miescie lub z rodzicami,robiles zakupy oraz miales czasami rozmowy z roznymi osobami to wiesz w czym jestes dobry a gdzie masz braki i co musisz poprawic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...