Skocz do zawartości

Dokumenty Do Gc


kopan

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Zonka w koncu została obywatelką w piątek mieliśmy przysięge:) No i teraz czas na mnie...

Nie bede zakładał nowego tematu wiec zapytam w moim poprzednim.

forma i-130 :

pyt 14.wpisuje moj status w momencie wjazdu do US, czyli J-1 bo wjezdzalem na WAT. w tym samym pytaniu wpisuje moj pierwszy i-94 z momentu wjazdu, date z wjazdu i expiration date wpisuje DS 2019 na ktore bylo wystawione i-94 czy konkretna date z wizy j-1?

pyt 22:Chicago czy USCIS w Cleveland bo tu bede mial odciski itp.

Forma i-485:

date of last arrival wpisuje date kiedy ostatnio wjechalemn do usa czyli bedzie to rok 2009 w moim przypadku. Zaraz obok tego jest i-94 czyli w tym miejscu już wpisuje moj i-94 ze zmiany statusu oraz current USCIS status wpisuje F-1 mimo ze nie poszedlem do szkoly i nie wiem czy mnie zglosili..

part2 zaznaczam a

part3 . in what status did you last enter. Jesli wjezdzalem na WAT to to podchodzi pod exchange visitors. Zgadza się?

ostatnia strona applicant's statement.Jesli zaznacze pierwsze okienko ze wszystko rozumiem w jezyku angielskim to reszte strony zostawiam pustą tzn interpreter's statement... i part 6.

forma i-765

pyt. 11 zanaczam ze nie wystepowalem o work authoryzation (za monika1234)

pyt.14 wpisuje.exchange visitors

pyt.15 current immigration status: tu tez wpisuje F-1 tak jak w formie i485 czy np student?

pyt 16: to jest hardcore. znalazlem na forum ze chyba ?(9)

pyt 17. mam zostawic puste pole? czy wpisac jakies none albo n/a

Sorki za pytania ale kazda sprawa jest indywidualna i po prostu chce sie upewnic ze wszysko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej znalazlem informacjre na temat mojej sytuacji. Wiec, moze komuś sie p-rzyda to co najważniejsze. W dokumenatch wpisujemy zawsze ostatnie i-94 jakie mamy (przynjamniej w tych o ktore pytalem powyżej) Pisała o tym Karina w jednym z postów ze twoje i-94 to zawsze to ostatnie, czy to ze zmiany statusu czy z wjazdu. W formie o work authoryzation w pytaniu 16 wpisuje c9.

nie wiem tylko jak jest z tym g-325, bo teraz to jest tylko jedna strona a nie 4 czy 2 jak wcześniej i na jakims forum znalazlem ze wypelniamy to raz na siebie raz na małżonka.

kolejna sprawa to zdjęcia. Ile w koncu w sumie tych zdjęć trzeba.

aha i osttania sprawa. Jak to jest z tym dokumentem od sponsora? Tzn trzeba wypelnic tylko forme i załączyć w2 za ostatni rok czy za 3 osttanie lata i czy potrzebny jest też list od pracodawcy jesli żona pracuje tam od 5 lat czy tylko w2 i forma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...