Skocz do zawartości

Problem Z Paszportem


Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj to sobie:

http://travel.state.gov/visa/temp/without/without_1990.html Zjedz do: What do I need to know about VWP machine-readable passport (MRP) and e-Passport requirements?

Tam mowia o paszportach: country-specific agreements exemptions link: http://www.state.gov/documents/organization/104770.pdf Polska figuruje na tej liscie.

Raczej Twoj chlopak nie powinien miec problemow z wlotem do USA. Na CDG od chyba 2 miesiecy mamy 4 oficerow imigracji amerykanskiej, ktorzy nam pomagaja w sprawach wizowych, wiec moge sie popytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hehhe..tak to Ona :)

no własnie chłopak będzie robił paszport, lece do Polski w ta sobotę i mam nadzieje ze za 3 tygodnia wyrobią mu. Także musi zmienić, bo ma paszport w którym zdjęcie jest bardzo stare(zmienił się za te 10 lat), i chyba na 100% by go tam sprawdzali w USA, i oczywiście w innych krajach. Także mamy nadzieje ze bedzie ok. Tylko nie wiem co ze mną będzie :)) ja mam zieloną karte, a nie bylam juz tam od kwietnia, czyli wiecej niz 6 miesięcy, chyba znow bede miec problemy. Kiedys juz mialam... nie wiem co teraz będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asol to lec przez Irladnie i zobaczysz tam jak bedzie z urzednikami,,poszukaj na forum o tym pisalem lub tez stronach lotnisk w Dublinie i Shanoon ktore loty -samoloty maja odprawe juz w Irlandii..

a pytaliscie sie moze w urzedzie o tryb przyspieszony wydania paszportu?ktos byl,dzwonil i sie pytal?

bo w 3 tyg moze sie wyrobicie z nowym paszportem,,teraz mozna sprawdzac na stronach www jak jest z produkcja takiego paszportu,,a i wazne aby urzednik nie przedziurkowal kartki z wiza w anulowanym paszporcie,nalezy o tym powiedziec ,pokazac gdzie ta wiza jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec popytalam sie troche na temat waznosci paszportu i oficer imigracji powiedzial mi, ze Twoj chlopak nie bedzie mial problemow z wlotem do USA dlatego, ze wylatuje przed utrata waznosci paszportu. Dorzucil tez jednak, ze jesli jest czas nawyrobienie nowego paszportu, to niech sobie zrobi nowy. My w kazdym razie na CDG nie bedziemy robili problemow. Dla nas paszport musi byc wazny w dzien wylotu, a potem to jest juz Twoj problem, jezeli paszport utraci waznosc w czasie Twojego pobytu w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Słuchajcie, mamy nowy problem....

czyli lecąc do Polski, na wyrobienie paszportu chłopak zalał paszport w ktorym jest wiza, i wszystko dalej do...

normalnie mamy pecha....

wiza jest cala, tylko zdjęcie jest przybłakłe- zrobił się pasek ciemny na tym zdjeciu, mimo wszystko bedzie nowy paszport, tylko co z ta wiza mamy robic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Witam, mam pytanie dot. zdjęcia w paszporcie. Otóż do USA chciałabym lecieć w marcu tego roku, paszport mam stary, ale ważny do maja 2012. Problem w tym, że zdjęcie mam sprzed prawie 9 lat i jest zrobione z półprofilu (da się rozpoznać na zdjęciu, że ja to ja), teraz wiem, że robi się zdjęcia na wprost obiektywu. Czy mogę mieć problemy z tym paszportem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...