Skocz do zawartości

Numer Wizy


guzik1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdeczne - to mój pierwszy post na tym forum :)

Stałem się szczęśliwym posiadaczem wizy i wybieram się w styczniu do Stanów. Zakupiłem bilet elektroniczny w Lufthansie, wszystko poszło sprawnie bez problemu. Po wejściu w szczegóły mojej rezerawcji mam zakładkę: Dane wizowe (z opisem: Tutaj możesz wpisać dane wizowe, jeśli podróżujesz do kraju, gdzie wymagana jest wiza. Dzięki temu Twoja odprawa na lotnisku będzie trwała krócej)i tutaj proszą o wpisanie numeru wizy. Wiem, że to nie jest obowiązkowe, ale może ktoś z Was się orientuje który to jest numer? Z tego co widzę na mojej wizie są dwa numery: control number (na górze) i czerwony numer (na dole).

Może ktoś będzie mógł mi pomóc - z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

JAk juz wypełnie te dane tutaj to juz nie musze wypełniac w samolocie I-94?

BTW

Proszę podać dane wizowe, jeśli podróżujesz do kraju, gdzie wymagana jest wiza

MAm rodzaj dokumentu, numer, kraj wystawienia i kraj

I w opcjach Kraj mam tylko USAi niemcy???? ktoro mam wybrac o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz musiał wypełniać I-94.

Wszystko, co wypełniasz przed wylotem nie zwalnia Cię z wypełniania wymaganych dokumentów w czasie lotu (bądź tuż po, ale przed rozmową z urzędnikiem imigracyjnym).

I-94 posłuży urzędnikowi, który określi na nim długość Twojego pobytu w Stanach.

Co do drugiego pytania, to weszłam na stronę Lufthansy i nie znalazłam tam takich danych do podania, jak napisałeś.

http://www.lufthansa...-podrozy-do-USA

Nas dotyczą dane APIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...