Skocz do zawartości

Dostałem Pismo Z The Toll Roads


LamberT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

w wakacje tegoroczne byłem w USA, ze znajomymi wypożyczyliśmy auto, wszystko ładnie pięknie, pozwiedzaliśmy, oddaliśmy auto i we wrześniu wróciliśmy do POLSkI.

dzis przyszlo mi pismo z The Toll Roads ze nie zapłaciłem za przejazd płatnymi drogami ... tylko żadnych bramek nie było :/

dostałem dokładnie

coś takiego http://yfrog.com/72dsc011040j

proszę o pomoc każdego kto jest w stanie mi pomóc w tej sprawie, jakieśwskazówki itp.

bardzo dziękuje

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem. Ja mieszkam tu w US i czesto uzywam tego typu drog i nie moglbym pozwolic sobie na nieplacenie.

Jak uwazasz tak zrob jesli gra warta swieczki dla ciebie nie plac (aczkolwiek nie uwazam ze nie powinno sie nie placic za cos z czego sie korzystalo).

Ja uwazam ze kwota jest zbyt mala aby zapaprac sobie papiery nawet jako turysta. Tym bardziej ze jak wypozyczonym samochodem jechales to prawdopodobnie znalezli cie przez wypozyczalnie, wiec tam juz cie maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, a mogłbyś napisać w jaki sposób Ty opłacasz taki przejazd ??

bo śmieszne jest to ze mam az 12$ do zapłaty a reszta czyli 165 to jakies kary :/ i chętnie zapłacę tylko chciałbym jakoś uniknąć tych kar :/

masz może możliwość dowiedzieć się czy da radę zapłaci opłatę za przejazd lecz bez dodatkowych kar :/ nawet nie wiedzialalem ze droga jest płatna, a juz w ogóle jak zapłacić, tym bardziej ze kilka razy placiliśmy na bramkach :/

byłbym wdzięczny za jaką kolwiek pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej skontaktuj sie z nimi (zobacz czy mozesz elektronicznie, przeczytaj wszystkie mozliwe wskazowki na druku) i wyjasnij ze jestes chetny zaplacic ale tylko realny koszt przejazdu. Jako obcokrajowiec mogles nie wiedziec ze takie oplaty sa do uiszczenia, (prawdopodobnie kary ci umoza). Karta kredytowa mozesz uiscic oplate tak, jak za wynajem auta.

Ja mam takie elektroniczne pudelko na samochodzie (ezpass), ktore kolekcjonuje wszelkie przejazdy i mam konto, do ktorego podlaczona jest moja karta kredytowa.

Wyciagi dostaje eletronicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka miała podobnie, jeździła sobie ze 3 razy w tygodniu przez jakiś most gdzie były bramki, ale tam zawsze kolejka, więc ona sobie sprytna jeździła pasem dla FasTrak (tak jak Gal wcześniej pisał, czytnik kasuje automatycznie przy przejeździe) gdzie kolejek nie było, bo nie wiedziała że za przejazd przez most się płaci. Po paru tygodniach przyszlo jej pismo, piątaka za każdy przejazd plus sto coś kary od każdego przejazdu, wyszło jej prawie $2,000. Zadzwoniła do nich i ładnie wyjaśniła, że jest tu nowa i nie wiedziała, zapłaciła paredziesiąt dolarów i tyle tego było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Kiedys mialem podobnie bo wjechalem i nie zauwazylem (byla noc) ze do bramek w prawo i pojechalem prosto. Po dwuch tygodniach przyszly kwity do placenia . Zadzwonilem , wytlumaczylem i jako pierwsze przewinienie umozyli calosc. Tam pracuja ludzie i rozumieja problemy innych . Najlepiej zadzwon a jak masz jakies bariery to napisz do nich i gwarantuje ze nie zaplacisz . Oni maja w systemie ludzi wyludzajacych od nich przejazdy a ty do nich nie nalezysz. Nie jestes recydywa i daruja te platnosc .

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...