Skocz do zawartości

Help Me! Wniosek Ds-160 Gotowy Ale..


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uzytkowników forum. Staram się o promese wizową. Dwa dni temu napisałem formularz DS-160 i po zweryfikowaniu informacji wysłałem. Po czym zadzwoniłem do Konsula w celu umówienia się na wizytę i rozmowę w sprawie wizy nieimigracyjnej F-1. Wszystko ładnie wyglądało, lecz dziś jeszcze raz przeglądam wniosek który wypełniałem i zauważyłem pewien błąd. Nie wiem jakie znaczenie może mieć ta jedna rubryczka która jest bodajże źle opisana przeze mnie. Do rzeczy; w formularzu DS-160 na stronie Previous Work/Education/Training Information, czyli poprzednia praca/edukacja/szkolenia informacyjne, jest pytanie: Have you attended any educational institutions other than elementary schools? Moja odpowiedź brzmi: Yes. I wypełniam dane dotyczące mojej poprzedniej szkoły jaką ukończyłem, a było to technikum. W rubryce: 'Course of Study' szczeliłem gafe :) Wpisałem tam Vocational, nie wiem co mi szczeliło do głowy. Teraz jak to czytam do wydaje mi się że powinienem napisać 'Technical'. I teraz nie wiem co mam zrobić. Czy to jest błąd czy nie? W końcu Vocational to szkoła zawodowa a nie techniczna.. Moim zdaniem to błąd ale nie wiem co z nim dalej zrobić.. pomóżcie mi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to nie rozmawiales z zadnym Konsulem a z kims z infolinii kto zapisuje na rozmowe ..rozmowe z Konsulem dopiero bedziesz miec .

jak masz kase to jutro dzwon tam znow i sie spytaj czy takie cos moze byc a jak nie to na rozmowie to wytlumaczysz i juz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z samego rana byłem w firmie ojca i zadzwoniłem na infolinie i wyjaśniłem o co kaman. Powiedzieli mi, że w takim wypadku mogę wypełnić następny formularz poprawiony, złożyć elektroniczny podpis i wydrukować kwit. Nie muszę tego zgłaszać ponownie. Wystarczy na rozmowie z konsulem wyjaśnić jak się zapyta. Czyli powiedzieć całą prawdę i tyle. Dzięki że ktoś się zainteresował moimi wątpliwościami. Odpiszę gdy wrócę z krakowa i dam znać jaki konsul ma humor. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką notkę na wgląd własny dostałem od mojej szkoły i tam jest napisane: With your passport, Form I-20, health and inoculation certificates, and evidence of financial resources for your study and living expenses in the U.S., go to the nearest United States Embassy or Consulate. Czyli ja to rozumiem jak - Z paszportem, formularzem I-20, świadectwem szczepień, wykazanymi środkami finansowymi na koszty utrzymania w USA, udaj się do najbliższej ambasady U.S. lub Consulatu. To są niby ich własne wskazówki które mi przekazali. Pytam, żeby się upewnić bo specjalistą nie jestem od tych spraw i nie chcę przeoczyć czegoś. :)

PS. We wtorek napiszę jak mi poszło w Krakowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...