Skocz do zawartości

Lepiej W Grudniu Czy Styczniu Wybrac Sie Po Wize?


antosia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) Jak myslicie moi drodzy forumowicze kiedy lepiej wybrac sie po wize jeszcze w grudniu czy juz w nowym roku? co prawda juz sie zbieram tyle czasu ze rok mija a ja nadal nie bylam bo ciagle brak tego czasu ale obiecalam mezowi ze pojde z tad moje pytanie:)zastanawiam sie czy teraz przed swietami nie ma tam wiecej pracy zwiazanej z koncem roku itp.i kolejek:)Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dawnych latach byly kolejki i sie nawet czekala i 1 godz aby wejsc na rozmowe a teraz mozna wejsc,miec rozmowe w 30 min a moze i w 20 min jak dobrze pujdzie

fakt czas swiat moze byc wiecej osob jak np wakacje,maj i swieta ale to nie te czasy ze bylo duzooo osob :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kolejki nie takie straszne...moim zdaniem szybko leci :) ja osobiscie bym poszla po nowym roku jesli ci sie nie spieszy ale nie dlatego ze kolejki moga byc wieksze w grudniu tylko dlatego ze np. ja wolalabym miec juz papiery na nowy rok jakos tak lepiej :) sama czekam do stycznia z zielona karta haha :)

A do tych co byli juz w konsulacie (w Krakowie)- tez was smieszy jak wszyscy ludzie zawsze gromadza sie przy drzwiach a babki z okienka zawsze krzycza co 5 min "prosze odsunac sie od drzwi" haha pewnie maja tego dosyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie postanowilam poczekac :rolleyes: mi sie wogole nie spieszy z ta wiza poniewaz srednio mam chec tam jechac osobiscie wolala bym gdzies do Egiptu ale moj maz nie chce sam tam jezdzic ,a GC tez nie chce poki co wyrabiac bo dobrze mi w Polsce tam chce jezdzic tylko w odwiedziny do tescia i oczywiscie na zakupy wiec bez sensu jest zielona karta w moim przypadku chyba ze kiedys sie w koncu zdecyduje tam zamieszkac:) ciekawe czy wogole mi dadza ta wize:)aneczka bede trzymac kciuki za twoja GC:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...