Skocz do zawartości

Problem Z Wiza


rafi_g87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

mam maly problem bo pierwszy raz mi sie cos takiego wydazylo

wyjezdzajac z polski do wielkiej brytanni nie chciano mnie wypuscic z polski na amerykanskim paszporcie.

Musialem wyjechac na dowodzie bo jeszcze nie wyrobilem paszportu polskiego ,,

Nie wiedzialem ze mi sie skonczyla wiza 90dni w polsce nie zwracalem na to uwagi byciem obywatelem polskim ,

jak to wyglada czy jak bede wracal z powrotem do polski i wjade na paszporcie amerykanskim czy od nowa mam 90dni,,

I czy mnie wypuszcza z polski do egiptu pare dni po powrocie do polski bo juz nie zdaze wyrobic paszportu polskiego :-(

co zrobic

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytaj w strazy granicznej o sprawe wjazdu oraz pobytem nadal przez 90 dni ..

numer strazy granicznej masz na www

nie wiem czy wiesz ale paszport mozesz miec wyrobiony tymczasowy oraz normalny polski w pare dni ale musisz isc do kierwonika urzedu paszportowego i spytac sie -poprosic go o tryb przyspieszony wyrobienia paszportu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam trochę podobne pytanie. Może ktoś jest w stanie odpowiedzieć. Wyjeżdzam do Stanów na wizie imigracyjnej wraz z mężem i dziećmi (mąż i dzieci mają podwójne obywatelstwo). Mąż i starsza córka mają paszporty polskie i amerykańskie. Jednak młodsze dziecko ma tylko paszport amerykański. Czy mogę mieć problem z wyjazdem z Polski? Czy jako obywatel polski musi się legitymować polskim paszportem? Szczerze mówiąc nie do końca mam chęć i czas załatwić ten paszport. Jeśli nie ma obowiązku to bym sobie darowała ale nie chcę mieć kłopotów na granicy. Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...