Skocz do zawartości

K1 Vs Zielona Karta Vs Ślub Co Wybrac ?


l007

Rekomendowane odpowiedzi

sly, jak mogą mi powiedziec że nie mam GC jeżeli ją mam, jeżeli mnie wpuszczą to znaczy że dają mi kolejną szansę.

Nie mogę nie miec GC i nie zostac o tym poinformowany - to wbrew prawu

Pozatym jak mogą mi powiedziec takie rzeczy na egzaminie o obywatelstwo skoro mnie do niego nawet nie dopuszczą skoro nie zapisany jestem w SS (troche dziwnie zabrzmiało - sellective service oczywiscie)

wiem ze musze byc fizycznie 5 lat minimum w stanach zeby miec obywatelstwo - to oczywiste

Pytania moje dotyczyły zupelnie czegos innego - tzn jak mogę się zapisac do ss - czy może był ktoś w mojej sytuacji (po 26roku)?

Jeśli się zapisywac to czy teraz w polsce czy poczekac aż wylece do usa i tam będę?

Czy wyżej wymieniona metoda jes najlepsza w mojej sytuacji żeby "zwerbowac" dziewczyne do usa czy jest cos jeszcze?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz ze to wbrew prawu, a ile to razy kogos wpuszczali a urzednik na rozmowie o obywatelstwie cos wylapal i jemu to sie nie spodobalo,cos mu sie wydalo dziwne,nie wiem czy wiesz ale wlasnie pod czas przegladania papierow na obywatelstwo jeszcze raz sie taka osobe przeswietla ,przeglada sie papiery.Bo to ze nadal masz GC nie oznacza ze pozniej moga Ci nie odebrac i maja do tego pelne prawo ,chyba ze Ich przekonasz ze jest i bylo inaczej.

kolejna sprawa chyba wiesz o tym ze teraz urzednik na lotnisku moze sprawe skierowac do sadu i tam sedzia podejmuje decyzje czy wogole masz miec GC oraz rezydeture a ze Cie wpuszczali kiedys to co?wpuszczali Cie ale teraz juz jest inaczej..

Jackie juz Ci odpowiedziala co jest z SS i zrob to z terenu USA

co do dziewczyny to tez Ci napisalem ,plus zapoznaj sie z postami Kariny,chyba wiesz jak sie szuka takie posty?

od taki temat jak ten:

http://www.usa.info.pl/board/1-Partner-Gc-...Nic-t17278.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedź

ale.. narazie to chcę dobprowadźic do stanu w którym wogóle mnie dopuszczą do takiej rozmowy,

Co do SS to Jackie powiedźiała że mam czas, rozumiem że mam do nich dzwonic i pytac bo na stronie nie widzę sposobu w jaki mógłbym się zarejestrowac.

Poszukam postów Kariny,

dzięki, pzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam jeszcze jedno pytanie

Załóżmy że się ożeniłem z dziewczyną (mam tylko GC) ona musi czekac w polsce, no ale jak ma vise turystyczną to może jeżdźic bez problemu co jakiś czas do usa?

Ona teraz studiuje - czy może sobie wyrobic J1 i jechac na własną rękę, lub z programmem W&Travel i popracoowac tam trochę mimo że cały czas czeka na GC - nie będzie to nic kolidowac ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna takie cos robic i sie starac o roznego rodzaju wizy

ale czy dostanie taka osoba wize jak czeka na GC i to pare lat to inna sprawa

Konsulowie wiedza dobrze jak mozna sobie taki pobyt przedluzyc legalnie wiec tutaj nalezy zwrocic uwage ze sie leci,stara sie o wize taka osoba ale ze wroci na czas podany w papierach ..kolejna sprawa to granica gdzie tez nie jest pewne wszystko,zazwyczaj takie osoby sa wpuszczane ale nalezy pokazac na granicy ze sie wraca a nie ze sie zostanie dluzej ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...