Skocz do zawartości

Waiver


elepati

Rekomendowane odpowiedzi

i tutaj jest ten Twoj problem ze mozesz wielu osobom uwierzyc i nie dosc ze stracisz czas to i kasa poleci ,,i teraz nie zdziwie sie wcale jak bedziesz dostawac wiadomosci prywatne ze da sie cos zrobic,aby cos obejsc tylko ze Ty za to zaplacisz a nie ten ktos oraz mozesz o wiele wiecej stracic niz masz teraz

teraz masz zakaz na 10 lat i za przedluzenie pobytu,gorzej bedzie jak dostaniesz zakaz ale za cos gorszego lub tez na zawsze

ps bo ja majac inne myslenie-serce to bym to wykorzystal -znam takie osoby ze lubia takie osoby i szukaja ktore moga cos dac a One nic...tak wiec badz ostrozna i badz lepiej pare krokow do tylu niz do przodu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie znam odpowiedzi na twoje pytanie,pomimo ze wlasnie przeszlam caly ten proces z waiverem.Tylko ze maz na mnie skladal waiver do wiednia,z tego co wiem to osoba z green card niebardzo moze skladac waiver ale glowy za to nie daje sobie uciac.Musialabys wyjsc za maz i wtedy maz zlozyl by waiver na ciebie.Mozna wszystko w tym przypadku obejsc spokojnie bez prawnika,tylko dobrze trzeba poszukac info.My sami wszystko od poczatku pociagnelismy sami a ban mialam bo weszlam nielegalnie do usa przez meksyk 10 lat temu,osobiscie odradzam tego typu akcje teraz,nie warto!Wieden wyjatkowo szybko teraz rozpatruje waivery,czekalam niecale 3mce od momentu zostawienia waivera w wawie.W sumie wszystko poszlo bezproblemowo tylko niepotrzebnie rozciagnelam to w czasie.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, ze po nielegalnym przekroczeniu granicy bede mogla uzyskac obywatelstwo przeczytalam gdzies tutaj na forum w jedych z wypowiedzi...

Ktos kto przekroczyl granice 7,8,9 lat temu jest inaczej traktowany niz ktos kto zrobil to teraz. Sytuacje gdzie dostaje sie green card w takich przypadkach sa nieczeste i uzaleznione od wielu czynnikow. Ja bym na Twoim miejscu na takie cos nie liczyla, bo tak jak napisalam wczesniej - czasy sie zmienily i sedziowie imigracyjni patrza zupelnie inaczej na takie osoby, ktore przeszly granice iles lat temu, a na takie, ktore zrobily to teraz. Gdyby bylo inaczej to wierz mi, ze kazdy by na takie cos poszedl.

Kazdy przypadek jest inny. Twoj przypadek jest .. taki jaki jest: maz nie jest obywatelem (prawnie mozesz dostac waiver jesli IR jest rezydentem, ale to juz musza byc argumenty naprawde bardzo mocne), nie masz dzieci urodzonych w USA itd.

Kuzyn mieszka w Polsce - to juz jest pierwszy argument, zebys waiver w ogole nie dostala jeslibyscie sie pobrali, bo waiver ma w zalozeniu LACZYC rodzine, a u Was juz jestescie "polaczeni", bo jestecie w Polsce...

Babcia nie jest najblizsza krewna, nie moze Cie sponsorowac.. Ten argument niestety odpada..

Trzeba by przemyslec Twoja sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytam z ciekawości - co cię tam tak ciągnie ? (no chyba nie ta babcia, ciocie i wujkowie).

W Polsce nie możesz normalnie żyć ? Znam sporo dziewczyn, które po kosmetologii pootwierały jakieś zakładziki z "robieniem pazurów i innych pedicure" i zarabiają naprawdę fajne pieniądze (5-8 tysięcy na czysto miesięcznie). Na taki biznes kasę daje UE, jesteś zwolniona z ZUS przez 2 lata, jest masę funduszy wspomagających młodych przedsiębiorców.

Naprawdę tak fajnie za......ć w stanach jako sprzątaczka z duszą naramieniu, że Cię jakaś policja ścignie zaraz i zamknie we więźniu do czasu deportacji ?

Wiesz co loyd ameryka jest jak narkotyk mozna sie bardzo szybko uzaleznic to po1.

po 2 trzeba pobyc tutaj zeby to zrozumiec.Ja jestem tylko 5lat i to jest moje miejsce na ziemi.Tutaj nie wszyscy przeliczaja wartosc dolara i ile jeszcze zostalo do powrotu do polski.Tutaj dopiero moglem spelnic swoje marzenia ajednym z nich bylo myslistwo.W polsce moglem tylko pomarzyc a tutaj kupilem bron, zrobilem licencje mysliwego za 10$ za 15$ wykupilem pozwolenie na odstrzal jeleni saren.

W polsce trzeba miec najpierw w rodzinie mysliwego i bardzo bardzo duzo pieniedzy.

Takich przykladow mozna mnozyc w nieskonczonosc.Chocby zrobienie prawa jazdy z marszu za 25$!

a wpolsce? 500$ i setki prob na egzaminie.Inna mentalnosc otoczenie ludzie tego nie da sie przeliczyc na dolary.Wcale nie dziwie sie elepati ze z taka desperacja chce wrocic do usa.Po prostu kocha ameryke jak ja :-) i tutaj mi zal takich ludzi.Nie zal mi ludzi ktorzy dostaja GC osoby ktore nie powinny jej dostac, i traktuja ja jak wize turystyczna a pozniej przez to ze sa tu tylko 2-tyg w roku porostu ja traca.

Mam nadzieje ze elepati sie jakos uda chociaz sytuacja jest nie do pozazdroszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa z ludzmi renox nie jest taka czysta oraz oczywista ...

dla jednych to beda wspanialy ludzie a dla innych ,cos jak ludzie tacy sami jak ja,ktos inny a wiec mozna nie zle wpasc i co wtedy takiej osobie sie powie>ze nie probowala nikogo poznac,nie umiala z kims byc ,a jak probowala a ja oszukano-wyrulowano to co wtedy>

bardzo zaluje ze nie moge powiedziec jak reszta osoba z czystym sumieniem ze dobrzy ludzie-uczynni itd

a i takich ludzi tez nalezy zalowac ze wpadli zamiast dobrze to zle,a za co?za dobre serce,za uczynnosc co podobno zagranica jest duzo warte,no cos jak sie dobrze trafi to moze i jest a jak zle to....

i tak tez ile osob tyle bedzie odpowiedzi,nie dziwi mnie nic ze ktos dostajac pomoc,dobrych ludzi dobrze sie czuje oraz pisze ze dobrze tam mial ..a co ma powiedziec ktos kto tak nie mial?a no ciezko napisac cos dobrego i pozytywnego jak wiecej bylo zlego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...