Skocz do zawartości

Nowa Lista Krajow, Ktore Moga Partycypowac W Programach Wizowych H-2a I H-2b


Rekomendowane odpowiedzi

dzieki :(

czyli rozumiem że Polska w tym roku w końcu jest wśród krajów których obywatele mogą się ubiegać o wizę H2B? I bardzo dobrze.

Byłam na takim wyjeździe i polecam wszystkim, choć cena programu z biura jest zbyt wysoka, bo zarobki w USA na początku raczej niskie.

Mam pytanie, czy zna ktoś już biura które będą ten program organizować w tym roku?

Bo ja nic póki co nie mogę znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

widzę że ludzie trochę się podjarali tym że Polacy moga starać się o tą wizę,

ale tak dla przypomnienia to możemy się o nią ubiegać od dawna, na pewno od

10 lat co najmniej;

co do firm które oferują ten program i piszą że informacje będą wkrótce (firma na E?)to

wisi tam już od 2 lat :) ;

specjalnie poszukałem mi znane strony zachodnie i żadna niestety nie oferuje takich wyjazdów

(ostatnia zrezygnowała jakieś pół roku temu);

a jak bym sie mylił to już na wyjazd w marcu nie ma szans (chyba) i trzeba czekać do wakacji (najpóźniej

wrzesień) czy jakaś firma będzie organizowała wyjazd na przełomie października/listopada;

to tyle wyjaśnień, jak by co też jestem chętny na taki wyjazd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglaszam wszem i wobec, ze obecnie zadna firma z tych najbardziej znanych na rynku, a nie ma ich tak wiele, nie ma ofert. Wiem to stad, iz mialam pisac tekst o tych wizach i wydzwanialam wszedzie w tej kwestii. Ofert nie ma. Zwizane jest to tez tym iz sa utrudnienia ze strony amerykanskich urzedow, maja jednak nacisk na zatrudnianie swoich, a nie przyjezdnych. Oczywiscie to znowu absurd, bo wszyscy wiemy potrzebuja pracownikow na okres wzmozonego ruchu np. w kasynach, a nie kazdy z obywateli amerykanskich chce zarabiac takie marne grosze jak 7,50 na reke w kasynie(obsluga klienta w sklepach z upominkami np:)). No ale coz, jest jak jest i poki co nie ma wiz ktore byly ciekawym sposobem na poznanie Ameryki i legalne zarobienie paru dolarow. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...