Skocz do zawartości

Nielegalnie A Nowa Wiza


motu896

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam

Mam pytanie do motu896 pisal Pan ze dostaliscie wizy do ameryki. Czy moglby Pan udzielic jakichs wskazowek co pisac i czy sie przyznawac do tego, ze bylo sie nielegalnie? Jestesmy w podobnej sytuacji, gdyz w 2010 wrocilismy po nielegalnym pobycie i chcielibysmy wrocic do usa. Prubowac przez Kanade, czy stawac o wizy? Pytanie tylko czy klamac czy mowic prawde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem motu896, ale mam radę - Mówić prawdę.

Lepiej nie dostać wiz za małe związki z Polską, niż za kłamstwo.

Zwłaszcza, że wróciliście w zeszłym roku, więc na pewno mają Was w systemie.

Poza tym, jeśli skłamiecie, a konsul powie, że nieprawda, że byliście nielegalnie, to co powiedzie? Przecież tego już sie obejść nie da.

Poza tym to Wy będziecie ponosić konsekwencje mówienia prawdy/kłamania.

Poza tym mogą Was potem złapać na granicy.

No i to, że komuś się udało, nie daje nam 100% pewności, że nam też się uda.

A do Kanady może nie być tak łatwo się dostać... A przejść przez zieloną granicę też ryzykownie. Bo jak Was złapią, to nie ma zmiłuj.

No, ale może życie na nielegalu jest tego warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a2011

po 1 to motu byl w latach 2000 kiedy nie bylo odciskow palcow oraz system mogl nie byc szczelny

a Ty miales rozmowe juz w latach kiedy system byl lepszy,odciski palcow byly i sa

wiec niby sa sprawy podobne ale przyjzyj sie szczegolom pewnym .

kolejna sprawa dostac wize to czemu nie ale wjechac na teren USA to juz inna sprawa

nie tak dawno czytalem post kogos na innym forum ze sie ktos nie przyznal do nielegalnego pobytu-dostal wize ale zostal zawrocony na granicy w USA bo tam wyszlo ze jednak byl nielegalnie..

jak sam widzisz nie ma tak latwo i prosto

Twoje zycie i Twoja sprawa co zrobisz ale musisz o pewnych sprawach byc swiadomy aby nie bylo ze moglem cos innego zrobic bo wtedy bedzie za pozno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...