Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna Pytania


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jesteś szybszy niż torpeda - dzięki.

Zastanawiam się nad rubryką z SSN - 18 lat temu byłem w USA i na pewno miałem taki numer, ale nie mam jak i gdzie sprawdzić jakie to były cyferki. Wpisanie "nie dotyczy" to trochę naciągane, ale z drugiej strony nie będę przecież zmyślał cyferek.

Co wpisalibyście na moim miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czesto czytam to forum ale dziś sama mam pytanie- nie znalazłam jeszcze tu odpowiedzi. Być może już taka jest ale jako że mam małe dziecko to nie moge poświęcić wiecej czasu na szukanie :) Ale do rzeczy: Czy przy staraniu sie o wize turystyczną - JA i narzeczony ( wspólne 9 mcz dziecko nie bedzie z nami w ambasadzie) - oboje bedziemy miec jeden numerek? kto powinien wspisac dzieco do wniosku? moze ktoś pomoże? dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w USA dwa miesiące na wizie turystycznej, wróciłem do Polski na 2 tygodnie i później pojechałem znowu, dostałem bez problemu wjazd na pół roku, jak wróce po tym czasie do Polski to jak myślicie po jakim czasie mogę jechać znowu do USA???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co bedziesz leciec do USA?co Cie trzyma w Polsce,co robisz takiego ze sobie mozesz tak latac?

na to sie nastaw bo to moze urzednikow zainteresowac ,,i jak nie teraz to pozniej

bo mozesz leciec i na 2 dzien jak i za 5 miesiecy -i mozesz byc cofniety jak wyjdzie ze robisz nielegalnie,Twoje odpowiedzi nie beda sie trzymac kupy i mozna bedzie miec podejrzenie ze latasz pracowac ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...