Skocz do zawartości

Assets Of The Intending Immigrant


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie. czy ktos probowal uzyc assets of the intending immigrant jako uzupelnienie dochodow sponosora. moj tato / sponsor nie ma wystarczajach zarobkow. z tego co udalo mi sie wyczytac w instrukcji do I-864, Affidavit of Support, mozemy uzyc mojego majatku.

nie wiem tylko jak sie do tego zabrac. np. wycena mieszkania przez rzeczoznawce plus tlumaczenie... konto oszczendosciowe, wystarczy wyciąg plus tlumaczenie...

bardzo prosze o jakies info jak sie do tego zabrac, gdzie szukac wskazowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to latwiej jest robic aplikacje na joint-sponsor z jakas osoba prywatna, bo z firmami i majatkiem wlasnym, szczegolnie tym spoza USA moga byc problemy. Jak chcesz to oszczednosci jeszcze moga byc, ale przejscie przez USCIS uzywajac nieruchomosci jako gwarancji finansowych to juz wyzsza szkola jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy moja odpowiedz wiele ci pomoze, ale my w naszym affidavit of support (case, gdzie maz sponsoruje zone) podaliśmy jako zabezpieczenie nasze assets w postaci oszczędności. We wszystkich pozycjach income wpisalismy zero, ze wzgledu na to ze nie pracujemy. W częsci assets podalismy oszczednosci jakie posiadamy z banku w Polsce. Na potwierdzenie mialam pismo z banku potwierdzajace, ze posiadamy takie oszczednosci (okres 12 mcy brany pod uwage). W ambasadzie konsul powiedzial tylko ze to jest rzadka sytuacja, ale ze dla niego jest ok. Od kilku dni jestem posiadaczka zielonej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...