Skocz do zawartości

Pytanie Dotyczące Sieci At&t


DorotaN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Mam następujące pytanie do użytkowników sieci telefonii komórkowej AT&T:

Czy gdy wyślę np. fotografię e-mailem z polskiej witryny na numer telefonu znajomej w Stanach, to czy będzie ona musiała zapłacić za odebrane zdjęcie?

Jeśli jest to zależne od taryfy jaką posiada, czy mógłby ktoś uprzejmy objaśnić w jakich musiałaby płacić a w jakich nie?

Pozdrawiam,

Dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się wysyła: można wysłać zdjęcie a maila na numer telefonu komórkowego i wtedy ta osoba odbiera to jako MMS np: nrtelefonu@mms.att.net - i w ten sposób wysyłasz MMS-a za pośrednictwem maila do sieci AT&T. Można też wysłać SMS-a i wtedy zamiast "mms" wpisuje się "txt". Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tutaj wrzuciłeś, to zupełnie inna sprawa. Ja nie piszę o możliwości obsługiwania skrzynki e-mailowej w telefonie - a te linki tego właśnie dotyczą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 1 z tych linkow masz podane ile moze ktos za cos zaplacic..i jak kto jest z tym

Przecież odpisałam Tobie, że rzecz o której piszesz to zupełnie inna sprawa. W tych linkach umieszczona jest informacja jakie są pobierane opłaty za prowadzenie konta e-mail w telefonie, a nie odbieraniu maili za pomocą MMS-ów lub SMS-ów. Może zanim "na chama" będziesz starał się udzielać rad sam zapoznaj się z tematem i czytaj ze zrozumieniem. Nadgorliwość jest czasem gorsza od faszyzmu ;). Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Mam następujące pytanie do użytkowników sieci telefonii komórkowej AT&T:

Czy gdy wyślę np. fotografię e-mailem z polskiej witryny na numer telefonu znajomej w Stanach, to czy będzie ona musiała zapłacić za odebrane zdjęcie?

Jeśli jest to zależne od taryfy jaką posiada, czy mógłby ktoś uprzejmy objaśnić w jakich musiałaby płacić a w jakich nie?

Pozdrawiam,

Dorota

A nie prościej by było, gdyby ta znajoma dowiedziała się bezpośrednio u swojego operatora, skoro już u niego jest i ma możliwość otrzymywania maili jako MMSów?

Choć wydaje mi się to niemożliwe, ale skoro jest, to jest, ja się nie znam ;)

A przez polską witrynę rozumiesz konto pocztowe na jakimś serwerze typu onet.pl?

Bo np. ja i siostra mamy telefon w tej samej sieci. Ona mi wysyla MMSy, których mój telefon nie odbiera, ale za to dostaję SMSa, co mam wpisać na stronie operatora, żeby na zobaczyć to zdjęcie na kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...