Skocz do zawartości

Wkrótce Do Stanów Zjednoczonych Bez Wiz?


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

A nie mogliby już przestać podgrzewać atmosfery?

Poruszą sprawę, to poruszą, załatwią, to załatwią. A wiemy, że i tak nie załatwią.

Puszczają w świat bezsensowne komunikaty i społeczeństwo się podnieca, a potem frustruje, że jakie to złe Stany i nie chcą nam znieść wiz...

To nie jest kwestia życia i śmierci dla USA, jak i nie jest to kwestia życia i śmierci dla Polski.

A nakręcają to tak, jakby Obama przylatywał do nas specjalnie po to, żeby znieść nam wizy (czego zrobić nie może), a jak ich nie zniesie, do dla nas się skończy świat.

Niech on już przyjedzie i wyjedzie, żeby ten temat mógł z powrotem odpocząć. Bo im bliżej jego przyjazdu, tym niektórych w temacie zniesienia wiz ogarnia jakieś szaleństwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiem jak jest z resztą forumowiczów, ale ten temat już zaczyna mnie drażnić. Ileż razy można pisać o tym samym, wciskać ludziom bezsensowne głupoty, że Mr Obama tak ukochał polski ród, że zniesie dla nas wizy, chociaż praktycznie zrobić tego nie może. A po wizycie drogiego prezydenta wybuchnie u nas euforia, albowiem Obama obieca nam cuda na patyku, a za jakiś czas znowu dziennikarze będą pisać, jakie to Stany Zjednoczone są "be", bo znowu nas wpuściły w maliny. I błędne koło się zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, może być podane, że prezydent zajmie się zniesieniem wiz :)

A błędne koło się zamyka, bo jakoś nikomu nie chce się rzetelnie przedstawić całej sprawy.

Dlatego większość ludzi myśli, że zniesienie wiz oznacza bezgraniczne możliwości emigracji, podobnie jak myśli, że Obama może znieść wizy.

Przynajmniej raz na tydzień pojawia się na forum ktoś, komu wydaje się, że jak zniosą wizy, to będzie mógł od razu wyemigrować do Stanów. Wszystko dlatego, że nie ma rzetelnych informacji i trzeba się trochę wysilić (przejrzeć neta, czy np. to forum), żeby zrozumieć, że to nie takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak zniesli wizy do Kanady to artykuly nie byly jak dostac wize ;) ale dlaczego mnie nie wpuscli lub tez co zrobic aby dobrze wypasz na granicy

i podobnie bedzie w tutaj :)

ze zamiast o wizach bedzie o ESTA,jak przedluzyc legalnie pobyt ..no ale juz wybiegam za duzo na przyszlosc wiec moze jak takie cos bedzie to bedziemy o tym pisac ;) bo moze wejda inne przepisy -zmiany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś napisał coś sensownego. Uczepiliśmy się kurczowo tematu tych wiz, jakbyśmy nie mieli żadnych innych problemów, które warto by poruszyć z Mr Obamą. Czytając ten artykuł co chwilę w myślach powtarzałam sobie "faktycznie, to jest problem". Zapominamy o Afganistanie itd. Autorowi należy się wielka pochwała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...