Skocz do zawartości

Polskie Prawo Jazdy. Ticket. Wezwanie.


jkb

Rekomendowane odpowiedzi

tutaj byl przypadek kogos ze byl kontrolowany i zostal zapytany o prawo jazdy z danego stanu czy tez miedzynarodowe no i mial problem ten ktos ..widac ile osob tyle historii

ps jakby chciala Twoja dziewczyna przyleciec do Polski i tutaj prowadzic samochod to uprzedz ja aby miala IDP ze soba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

dziś dowiedziałem się, że mój ticket to $150. Nie ma nic w rekordzie a propos jeżdżenia bez ważnego prawa jazdy, jest tylko speeding. W związku z czym jeżeli przyjmuję ticket to muszę im wysłać Money order na taką kwotę z załączoną kopią ticketu i tyle. Tak właśnie zrobię. W kwietniu, jak znów tu będę, zadzwonię do nich jeszcze raz i spytam czy sprawa jest już załatwiona.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

dziś dowiedziałem się, że mój ticket to $150. Nie ma nic w rekordzie a propos jeżdżenia bez ważnego prawa jazdy, jest tylko speeding. W związku z czym jeżeli przyjmuję ticket to muszę im wysłać Money order na taką kwotę z załączoną kopią ticketu i tyle. Tak właśnie zrobię. W kwietniu, jak znów tu będę, zadzwonię do nich jeszcze raz i spytam czy sprawa jest już załatwiona.

Pozdrawiam!

Pamietaj zeby zrobic i zachowac wszystkie kopie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dostałeś ticket za szybkość a nie za brak prawa jazdy.Więc zapłać i daj sobie spokój.Policjant zatrzymał Cie bo jechałeś za szybko.Bez przyczyny raczej nie zatrzymują tak jak w Polsce -tylko do kontroli.

Mmm, zdziwiłbyś się co potrafią tutejsi policjanci zrobić :D

Money Order z kopią ticketu wysłany za potwierdzeniem odbioru wysyłanym do nadawcy, kopie wszystkiego również zrobione. Będę dzwonić jak dostanę potwierdzenie :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...