Skocz do zawartości

Gc A Rodzice


Sleak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeśli moi rodzice wyślą zgłoszenie na GC(kiedy już będzie można wysyłać) i udało by im się wylosować, to czy oni muszą wyjechać do USA abym ja mógł wyjechać? Wiem, że gdy jedna osoba z małżeństwa wylosuje GC, to żeby jej partner mógł polecieć do stanów, ona także musi to zrobić, lecz jak jest w przypadku rodziców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Dzięki wielkie. Jeszcze jedno. Jeśli główny aplikant wjedzie ze mną na teren USA, to czy musi jakiś czas tam ze mną być czy tylko musi wjechać i od razu może wracać(logiczne że został by na kilka tygodni bądź m-cy)? I czy jak on wyrzeknie się GC to moja zostaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Dzięki wielkie. Jeszcze jedno. Jeśli główny aplikant wjedzie ze mną na teren USA, to czy musi jakiś czas tam ze mną być czy tylko musi wjechać i od razu może wracać(logiczne że został by na kilka tygodni bądź m-cy)? I czy jak on wyrzeknie się GC to moja zostaje?

Prosciej i taniej bedzie w ogole nie leciec do usa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat GDYBANIA. Po pierwsze nie wiadomo czy Polacy wogóle zostaną zakwalifikowani do loterii wizowej .Po drugie to trzeba mieć farta jak w lotto aby wylosować GC.Po trzecie można wylosować GC i mieć tak odległy numer ,że wogóle nie zakwalifikować się na interview.Bo losuje się 110000 zgłoszeń z całego świata a wiz do wydania tylko połowa z tego czyli 55000 . Po czwarte można wylosować GC,zostac poproszonym na interview i nie spełnić warunków aby otrzymać wizę imigracyjną.

Jednym słowem temat typu " gdzie kupić dom jak trafię 6 w lotto".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...