Skocz do zawartości

Ślub Żołnierza (obywatel Amerykański) Z Nielegalnym Imigrantem


ersim

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko a mianowicie czy brał ktoś ślub (nielegalny imigrant) z żolnierzem (US citizenship)?

Chciałabym się dowiedzieć jak by przebiegała rozmowa z konsulem? Czytałam że trzeba przez sąd iść i oni muszą potwierdzić że małeżstwo było zawarte z miłosci i w dobrej wierze itd (czy to prawda? czy to zależy z jakiego kraju imigrant pochodzi?). Czy żolnierz ponisiłby jakiekolwiek konsekwencje? Co jeśli się idzie tylko na rozmowe z konsulem a żołnierz jest active-duty np w Afganistanie?

Rozumiem że każde AOS jest rozpatrywane indywidualnie i na każdego patrza inaczej i że to też czasami zależy od konsula.

Jeśli pracodawca sprawdził nielegalnego imigranta przez e-verify to czy konsul będzie o tym wiedział? Jeżeli tak to czy będą tego konsekwencje?

Jeśli ktoś wie to proszę o pomoc, każda infromacja będzie pomoca.

Z góry dziękuje.

P.S. Czytałam wiele postów Kariny, sly6, KB ... Dzięki wielkie Wam za wszelkie informacje dotyczące składania wniosków na GC!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a numer SSN jest legalna i na prawdziwe dane>bo ta weryfikacja jest po to aby zobaczyc czy masz prawo pracowac i tyle-chyba ze wyszlo cos jeszcze o czym nie piszesz..

Nie masz rozmowy z Konsulem bo to jest po za USA a masz z urzednikiem imigracyjnym

Poczytaj posty Fugazi ,on pisal pare razy gdzie nalezy sie udac wrazie slubu i legalizacji pobytu..Moze On sam cos jeszcze napisze.

ps co do pracy to chyba czytales ze taka praca nielegalna jest tzw przebaczana jak masz slub z obywatelem USA.wiec aby pozostaje ten numer co znim jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...