Skocz do zawartości

Jak Naprawdę Jest W Usa? :)


enna

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie o "glupote" Amerykanow...

Przytocze moze pewna historie. Wlasciciel firmy w ktorej pracowalem, Anglik z krwi i kosci, przeprowadzil sie do Orlando. Mieszkal tam przez 5 lat. Po tym okresie przeniosl sie do Vancouver. Gdy zapytalem sie dlaczego powiedzial, ze przez glupote ludzi, nie mogl tego zniesc. Nie chodzi o wszystkich, jak mowil ludzie z oddzialu jego firmy w Orlando sa bardzo inteligentni, tak samo wiele innych osob. Jego problem polegal na przypadkowo spotkanych ludziach, ktorzy - jak on twierdzi - byli strasznie malo inteligentni. Podal przyklad goscia w restauracji, ktory twierdzil, ze Afganistan graniczy z Kanada:). Wiadomo, wszedzie takich sie znajdzie, ale on mowil, ze tam jest masa takich osob...

Wiec jak to jest wg Was? Czy serio jest tak jak na tych filmikach z YouTube, gdzie ludzie nie potrafia wskazac gdzie jest Europa itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a moze klimat w orlando mu nie odpowiadal. Anglik z krwi i kosci jakos na dluzsza mete ma ciezko w tropiku, a wielu chore ego nie pozwala na przyznanie sie do wlasnych slabosci.

Malo inteligentnych lub po mojemy nieoczytanych w Polsce i w Anglii tez nie brakuje i gdyby pod rozwage wzielo sie stosunek "madrych" do populacji kraju nie wiem czy akurat Anglia Polsza czy kazdy inny kraj wypadlby lepiej.

Wyksztalcenie nic do tego nie ma bo znam multum idiotow po studiach w Polsce ktorzy wiedza nie grzesza.

Dodam z przyjemnoscia

POCZYTAJ TO FORUM ile jest idiotyzmow!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nrm a ja Ci radze zobaczyc cos o Polakach i maturze jak sie pytaja ludzi na ulicy i fajne sa odpowiedzi :)

jest taki specjalny program na youtube o tym..

jak napisal gal ze jemu moze cos innego nie odpowiadalo a powiedzial ze glupota mu przeszkadzala,,jesli tak by sie jego spytac o rozne sprawy to wtedy by wyszlo ze mowi o glupocie ale wyjazd jest z czegos innego ...tak bywa czasami z ludzmi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie byla minutowa rozmowa tylko kilkugodzinne posiedzenie w barze;).

Naprawde tak twierdzil, a poza tym mowi, ze w Kanadzie jest wiele lepiej, tylko do tropikow mu teskno.

Firma ma wiele oddzialow w USA, UK i Kanadzie, wiec on moze sobie mieszkac gdziekolwiek chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...