Skocz do zawartości

lista rzeczy do zabrania


Spinja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Soczewek kontaktowych nie kupisz tu bez recepty, koniecznie wez wiec z Polski caly zapas.
NA RECEPTĘ? :shock: To znaczy, że nie można normalnie kupić opakowania kontaktów w sklepie internetowym? Bosz... co za dziwny naród :shock:
Plyny do czyszczenia soczewek sa natomiast tansze niz w PL - Renu $8, ale mozna znalezc nawet takie za $4 tez dobre. Ja przywiozlam z wakacji caly zapas.
No to ładnie. A ja butlę Renu znalazłam ostatnio za 43 zł i się cieszyłam. :( Ale i tak, co inszego przywiozę sobie z USA :) W tych 2 nowych walizkach. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę będzie off topic ale myslę że to ważne...

Na pewno każdy na ból zęba - wąptpliwa przyjemność...

Dlatego myslę, że ważne jest aby zabrać ze sobą komplet wyleczonych/zdrowych zębów :x ( he he nawet wyszło na temat:) ):)

W Stanach za plombę trzeba będzie zapłacić fortunę. :zdziwko:

Dlatego dobrze jest dowiedzić dentystę w Polsce ( to też wątpliwa przyjemność ;):) ale na pewno przynajmniej kieszeń nie będzie aż tak bolała jak w Satanach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propo zebow.. Wiem ze to troche off-topic ale przez 5 lat nie bylem u dentysty i nie bolal mnie zaden zab. Jakies 2 miesiace temu ze wzgledu na wyjazd do USA i "straszeniem" ze wszystkich stron, ze w USA dentysta kosztuje fortune poszedlem poleczyc zeby do podobno "bardzo dobrego" dentysty. Owszem, wyleczylem 2 zeby ale przy trzecim dentysta tak zawalil sprawe ze teraz musze placic dodatkowo 500 zl za leczenie po jego bledzie, zab mnie czesto boli i jeszcze mam obawy ze odezwie sie ten bol w USA :?

Takze teraz zaluje ze poszedlem, moglem dac sobie spokoj i liczyc na farta ze jednak nic mi sie z zebami w USA nie stanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propo zebow.. Wiem ze to troche off-topic ale przez 5 lat nie bylem u dentysty i nie bolal mnie zaden zab. Jakies 2 miesiace temu ze wzgledu na wyjazd do USA i "straszeniem" ze wszystkich stron, ze w USA dentysta kosztuje fortune poszedlem poleczyc zeby do podobno "bardzo dobrego" dentysty. Owszem, wyleczylem 2 zeby ale przy trzecim dentysta tak zawalil sprawe ze teraz musze placic dodatkowo 500 zl za leczenie po jego bledzie, zab mnie czesto boli i jeszcze mam obawy ze odezwie sie ten bol w USA  :?  

Takze teraz zaluje ze poszedlem, moglem dac sobie spokoj i liczyc na farta ze jednak nic mi sie z zebami w USA nie stanie  :roll:

dentysta to nie rzemieslnik "tu odetnij, tam pomaluj i bedzie dzialac" ;-) w stomatologii nie da sie wielu rzeczy na 100% zdiagnozowac lub przewidziec... ;-) wiem cos o tym - stomatologami sa moja mama i siostra (w dodatku uczy mega-przyglopawo-leniwych amerykanskich studentow ;) ) no i ja sam tez niedlugo bede ;-) gdybys czesciej siadal na fotel, teraz nie mialbys tego problemu ani rachunkow na 500 zeta 8)

mojej mamy pacjent nielegalnie zostal w usa na ponad rok i tam zaczal mu sie jakis problem ze zebem - za to, za co u mojej mamy zaplacilby max 150 zeta, tam zaplacil ponad $500 i to w dodatku w jakims gabinecie o bardzo podlych warunkach (z tego co opowiadal). dlatego warto w polsce wszystko zalatwic - no chyba ze wolicie przywiezc z usa nowa plombe zamiast laptopa albo aparatu fot. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...