Skocz do zawartości

Upust 15 % na Green Card o co chodzi ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
jaki jest pełny koszt uzyskania green card ?

W Ambasadzie placi sie 755 USD... Do tego trzeba dodac cene zalatwiania wszystkich papierow, dokumentow, badan itd. :roll:

Na razie o Loterii jeszcze cisza, zaczynaja byc rozsylane powiadomienia o wygranych (do mnie listonosz nie przychodzi :evil: ), spytaj jesienia, ostatnia rozpoczela sie 5 listopada. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszlym roku:

"The visas, however, are distributed among six geographic regions with a greater number of visas going to regions with lower rates of immigration, and with no visas going to citizens of countries sending more than 50,000 immigrants to the U.S. in the past five years. Within each region, no one country may receive more than seven percent of the available Diversity Visas in any one year.

For DV-2006, natives of the following countries are not eligible to apply because they sent a total of more than 50,000 immigrants to the U.S. in the previous five years:

CANADA, CHINA (mainland-born), COLOMBIA, DOMINICAN REPUBLIC, EL SALVADOR, HAITI, INDIA, JAMAICA, MEXICO, PAKISTAN, PHILIPPINES, RUSSIA, SOUTH KOREA, UNITED KINGDOM (except Northern Ireland) and its dependent territories, and VIETNAM. Persons born in Hong Kong SAR, Macau SAR and Taiwan are eligible."

Prosze, nie pytaj teraz ile Polska wyprodukowala imigrantow w ostatnich latach i ile dostanie wiz w tym roku, i czy bedzie loteria, i czy bedziemy mogli startowac. :roll: Odpowiedz na te pytania jest prosta: na razie nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnej ciekawości też kilka dni temu zarejestrowałem się na tej stronie. Dosłownie przed chwilą dzwonił do mnie na komórkę facet z USA z tej właśnie organizacji i prosił o potwierdzenie.

Wypytałem go o wszystkie szczegóły. W końcu rozmowa trwała 17 minut ;). Więc tak:

Płacisz firmie $99, a oni za ciebie wysyłają i robia wszystko związane z Green Card (razem z apelacjami itd) przez 4 lata.

Za $59 to samo tylko przez 2 lata.

Facet był bardzo uprzejmy. Powiedziałem mu, ze oblukam przepisy itp co jest grane jeszcze zanim zapłace. Stwierdził, że zadzwoni jutro. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apelacjami od czego? Przeciez nie ma apelacji od nie wylosowania cie ani od tego, ze konsul nie przyzna ci Green card (w Polsce sie to jeszcze nie zdazylo chyba, ze kots juz wczesniej zlamal przepisy). No cos trzeba klientowi nagadac zeby wplacic $99, prawda?

Druga rzecz: skad ktos (czyli ta firma) wie, ze mozesz brac udzial w DV Lottery przez nastepne 4 lata? Juz w ubieglym roku byla mowa w Kongresie aby w ogole zlikwidowac loterie... nie masz tez pewnosci, ze w ogole Polska bedzie mogla brac udzial w loterii - tez juz byla o tym mowa.. przemysl to zanim wplacisz pieniadze za nic, bo chyba sam potrafisz wpisac swoje dane w rubryki i wyslac zgloszenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...