Skocz do zawartości

Problem Z Przeprawą Na Lotnisku


duusiik

Rekomendowane odpowiedzi

?

Czy ktoś wogóle wspomina o bezpieczeństwie ? Biżuteria ? Padłam z przerażenia. Nikt normalny nie nosi żadnych błyskotek. I nie mogę się nadziwić, że nikt tego jeszcze nie poruszył.

Mnie znajomi śmiechem zabili, jak się dowiedzieli o moich beztroskich wojażach autobusami. Dodam że czasami byłam jedyną białą w autobusie.

Cud, że mnie nikt nie okradł. Ale chodziłam wyjątkowo skromnie ubrana. Najtańszy telefon komórkowy itp. Żadnych gażdetów, które pozwalają ocenić zawartość portwela.

Niedawno bardzo bliska mi osoba, została napadnięta w metrze w NYC. Chłopak może być kaleką do końca życia. Miał pecha, zły czas, złe miejsce.

Radzę się dowiedzieć, gdzie są bezpieczne dzielnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

Czy ktoś wogóle wspomina o bezpieczeństwie ? Biżuteria ? Padłam z przerażenia. Nikt normalny nie nosi żadnych błyskotek.

nie przesadzasz trochę?

To ja jestem nienormalna ;) , bo co prawda "błyskotek" nie nosiłam, ale biżuterię owszem:) Mało tego to jeszcze, widziałam wiele kobiet z biżuterią i to noszonej w dużej ilości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Nowym Jorku mieszkałam u znajomej na Queens i normalnie miała na palcach pierścionek, obrączkę, na szyi łańcuszek, a w uszach kolczyki. Nie żadne diamentowe błyskotki, dające po oczach, tylko normalna biżuteria.

I nie zauważyłam, żeby się bała. Nas też nie ostrzegała, żebyśmy pozdejmowały kolczyki, czy łańcuszki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIeszkalem 6 lat w NY (Brooklyn, Manhattan i Staten Island). Mialem kupe kolezanek i zadna z nich nie miala problemow z tym ze nosi bizuterie. Oczywiscie to nie byly jakies tam drogocenne kamienie, zwyka bizuteria.

W sumie to wszystko zalezy od miejsca i czasu a w zaszadzie od znalezienia sie w zlym miejscu w zlym czasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...