Skocz do zawartości

nie rozumien konsulow


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio w rozmowach w toku bylo o "polskich amerykancach" ;-) i byl tam jakis byly pracownik amerykanskiego konsulatu (ale polak) i powiedzial, ze wize na 100% dostanie tylko osoba, ktora ma wizytowke konsula ;-) opowiadal, ze konsul na poczatku " wspolpracy "/pobytu daje wizytowke swojemu lekarzowi, mechanikowi itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok spamerko :wink:

Ewa23, spójrz:

" PROSZE PAMIETAC, ZE JESLI ZLOZONA JEST NA NAS PETYCJA I-130 TO NIE MA SZNAS NA UBIEGANIE SIE O WIZE TURYSTYCZNA DO USA!"

To jest cytat z www.prawoimigracyjneusa.com

Petycja I-130 jest to jeden z dokumentów, który obywatel USA składa chcąc sponsorować swoją żonę, a małżonkowie przebywają w Polsce. Na podstawie tej formy I - 130 wydają chyba wizę imigracyjną (ale już nie pamiętam dokładnie). Dlatego dostalaś wizę turystyczną na 3 miesiące.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to raczej nie złośliwość, wiza turystyczna na 10 lat nie mam sensu w Twoim przypadku. Masz męża obywatela USA więc załatwiaj zieloną kartę...(chociaż nie wiem jak to jest kiedy małżonkowie są w Polsce,  :D ale jak będziecie w USA to powinniście się tym zająć i będzie po kłopocie)

A wizy dziesięcioletnie zostaw dla NAS ! Dla Polskich rodzin z piątką dzieci ! Dla Polskich biednych studentów ! Dla górali ! Dla mieszkańców podlasia ! itd. itd.

Pozdrawiam.

Dzięki za twoją wypowiedź.

Jeśli chodzi o zieloną kartę to narazie nie dla mnie. Tutaj mam szkołe i swoją rodzine. Dlatego najlepszym rozwiązanie jest dla mnie wiza turystyczna.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...