Skocz do zawartości

Gc, A Nie Wyjechanie W Terminie


Glatz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem w ambasadzie GC i termin wyjazdu upływa na początku września tego roku. Tak wyszło, że nie zamierzam wyjechać, więc jak rozumiem tracę GC. Wcześniej do 2006 roku posiadałem wizę turystyczną, której skończyła się ważność. Przez okres trwania wizy turystycznej byłem kilkakrotnie w USA i terminowo wracałem do kraju. W związku z tym, czy kiedyś w przyszłości będę mógł się starać ponownie o GC, czy jestem spalony już na amen ? Takie samo pytanie mam odnośnie ponownego dostania wizy turystycznej, czy nie wykorzystując GC mogę dostać w przyszłości wizę turystyczną.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostales GC do tzw reki a wize na pobyt staly

GC bys dostal jak bys polecial do USA ..

Jesli bys sie kwalifikowal na wize na pobyt staly to moze i bys ja dostal,poczytaj co mial odpowiedziane Gucio z takim samym pytaniem-tylko ze On mial fizycznie GC a musial ja oddac..

w Twoim przypadku masz wize ale nie masz GC w reku .

co do wizy turystycznej to jak bedziesz sie kwalifikowac to ja dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rozumiec to ze masz szanse na wize na pobyt staly ale nalezy zobaczyc z jakiej kategorii startujesz itd

poczytaj co pisala o tym Karina-co dostal Gucio za odpowiedz w tej sprawie

fakt moze to nie jest to samo jak u Ciebie ale jakis bedziesz miec na to poglad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że w przypadku posiadania wizy na pobyt stały i nie wyjechaniu do USA w terminie pół roku, co za tym idzie nie mając GC, nie dostanę w przyszłości nigdy GC jeżeli będę chciał rozpocząć procedurę od nowa ?

Posiadasz wizę imigracyjną o którą wcale nie jest łatwo.Nie wiadomo na jakiej podstawie się do niej zakwalifikowałeś więc nikt Ci nie odpowie czy ponownie otrzymasz ją w przyszłości.Będziesz musiał ponownie sie zakwalifikować .Wiza imigracyjna jest ważna przez 6 miesięcy i jeśli w tym okresie nie wjedziesz do USA to nie otrzymasz GC.

Przyznam ,że trochę tego nie rozumiem bo zdaje sobie sprawe ile zabiegów i pieniędzy kosztuje otrzymanie wizy imigracyjnej bo sam ją kiedyś dostałem.A teraz chcesz z tego zrezygnować i pytasz czy kiedyś dostaniesz ponownie szanse na legalne osiedlenie się w USA.Nigdy nie wiadomo czy następnym razem taka mozliwość się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj darek ma racje,nie pisalem tego ale sa takie przypadki ze ktos powie,wyslalem papiery-nie skorzystalesz tego wiec nie ma 2 szansy .wez takie cos pod uwage

chyba ze masz tak dobra osobe ze nie powie tak..wtedy pogratulowac :( ze masz taka osobe w swoim zyciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...