Skocz do zawartości

Zakaz Wjazdu /lipne Zatrudnienie


Pafka

Rekomendowane odpowiedzi

jesli znajdziesz kartke to bedzie wiadomo w oparciu o ktory paragraf odmowili Ci wizy,

pamietam, ze dawniej bylo cos tam napisane w stylu, ze osoba, ktora sklamala lub posluzyla sie falszywym dokumentem podczas ubiegania sie o wize MOZE dozywotnio stracic mozliwosc otrzymania wizy,

napisalem "MOZE" bo jesli mnie pamiec nie myli to tak to wlasnie bylo sformulowane

nie na takich falszerstwach zlapano moich znajomych i nikt im zakazu dozywotniego nie dal, fakt faktem, ze po czyms takim otrzymanie wizy moze byc bardzo ciezkie, szczegolnie w przypadku, jesli nie ma zadnego formalnego zakazu, bo wtedy nie za bardzo mozna sie ubiegac o zniesienie czegos, czego nie ma... otrzymanie wizy zalezy wtedy od humoru konsula

szukaj kartki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale pani na info nie chce mi udzielić informacji na ten temat i powiedziała że nikt przez telefon mi jej nie udzieli, ani osobiście jak bym pojechał, tylko muszę umówić się na spotkanie o wizę i wtedy się dowiem czy mam zakaz i jaki , czy nie. Innej możliwosci nie mam taką dostałem odpowiedź. :)

jakieś inne sugestie ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mając na uwadze moją sytuację, pomyślałem, że jak teraz mam naprawdę zatrudnienie i wszystko jest na legalu to może spróbować i tu mam dwie opcje szkoła celem dokształcenia się i ewentualnie nawiązanie kontaktów droższa wersja, lub z tytułu zatrudnienia tylko nawiązania kontaktów ( komis samochodowy) bo w drugim przypadku tylko ewentualnie stracę za wizę jeżeli mam faktycznie zakaz, bo raczej nigdy się nie dowiem czy mam ten zakaz, chodź domyślam i tego się obawiam ;) że mogą odmówić i nie podać powodu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co piszesz taki sam post-temat 2 razy na forum>?

na zadnym forum tak sie nie pisze.1 raz starczy

mowisz ze nie bedziesz miec podanego powodu?jakbys troche poczytal forum-pobyl to bys wiedzial ze jak ma sie zakaz wjazdu lub tez cos nie gra wtedy Ci na rozmowie powiedza co i jak

Mozesz nie miec zakazu ale wtedy moga Ci powiedziec ze masz za male zwiazki z Polska ...

wiec jak chcesz sie dowiedziec jak jest u Ciebie to idz

a teraz jaka masz wybrac wize to Twoja sprawa..np przy wizie studenckiej nalezy przedstawic takie dokumenty jak pisze na stronie ..

bo jesli masz zakaz to na wszystkie wizy i wjazdy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając na uwadze moją sytuację, pomyślałem, że jak teraz mam naprawdę zatrudnienie i wszystko jest na legalu to może spróbować i tu mam dwie opcje szkoła celem dokształcenia się i ewentualnie nawiązanie kontaktów droższa wersja, lub z tytułu zatrudnienia tylko nawiązania kontaktów ( komis samochodowy) bo w drugim przypadku tylko ewentualnie stracę za wizę jeżeli mam faktycznie zakaz, bo raczej nigdy się nie dowiem czy mam ten zakaz, chodź domyślam i tego się obawiam ;) że mogą odmówić i nie podać powodu. :)

Ale zacznijmy od tego o jaką wizę chcesz się starać i jakim/gdzie zatrudnieniu piszesz ? Jeżeli chcesz wizę B1/B2 to obydwa powody wymienione powyżej są zupełnie bezsensowne i z taką historią na 99% dostaniesz denial (zakładając że nie masz bana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zatrudniony w komisie jako kiero d/s handlu

a chciałem się starać o wizę na szkołę, którą tam mógłby załatwić składając odpowiednie papiery,

lub normalny wyjazd może na turystyczną z możliwości nawiązania kontaktów handlowych, z ,miejscowymi komisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do nawiazywania kontaktow masz wize biznesowa a teraz jak kto przedstawisz na rozmowie to juz inna sprawa

fakt wiza biznesowa b1 kosztuje mniej niz studencka -bo tutaj musisz oplacic sevis aby o taka wize sie starac..

a jak znajomosc jezyka -np biznesowego?

jak pisze kzielu -aby sie starac o wize studencka musisz miec papier I-20 a to dostaniesz ze szkoly..

poczytaj o tym na forum plus strona Ambasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...