Skocz do zawartości

Powrot Do Usa


jamalajka

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

przesiedzialam wize turystyczna prawie 4 lata- musialam wrocic do Polski, ze wzgledu na koniecznosc operacji serca w 2008 roku. juz wszystko jest w porzadku- mam bardzo dobre wyniki i wrocilam do zdrowia. w usa jest moj chlopak, ktory ma wize pracownicza. czy jest jakakolwiek szansa na moj powrot do stanow, czy juz nic nie da sie zrobic w tej kwestii?

bardzo zalezy mi na informacjach. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wizie turystycznej masz male szanse na zdjecie zakazu wjazdu -tzn waiver

ale co innego jak by Twoj chlopak dostal GC wtedy cos moze byc inaczej ale bedziecie malzenstwem

a tak pozostaje czekac az sie skonczy zakaz wjazdu..

przy ruchu bezwizowym jak kiedys bedzie tak sam masz zakaz wjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

przesiedzialam wize turystyczna prawie 4 lata- musialam wrocic do Polski, ze wzgledu na koniecznosc operacji serca w 2008 roku. juz wszystko jest w porzadku- mam bardzo dobre wyniki i wrocilam do zdrowia. w usa jest moj chlopak, ktory ma wize pracownicza. czy jest jakakolwiek szansa na moj powrot do stanow, czy juz nic nie da sie zrobic w tej kwestii?

bardzo zalezy mi na informacjach. pozdrawiam

Po 10 latach od momentu wyjazdu z USA możesz starac się o wizę ,ale szanse na otrzymanie promesy wizy będą mniejsze niż zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...