Skocz do zawartości

Kuponowe Szaleństwo W Usa


pacio177

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Jestem jedna z tych szalonych babek od kuponow. Dzieki nim nasze domowe wydatki zmniejszyly sie o 3/4. Mam zapas wielu produktow na rok przynajmniej. Ostatnio zaczelam je nawet oddawac organizacja charytatywnym bo po co mi np 100 plynow do kapieli. Jedyne za co place pelna cene to warzywa,pieczywo i mieso. Oddanie sie kuponow wymaga wiele czasu, cierpliwosci, ale przyniesie tez wiele oszczednosci. Z pewnoscia moge to uznac jako dodatkowy dochod w mojej rodzinie, i co lepsze to jest nieopodatkowany dochod ;)

Wszystkich zainteresowanych tych tematem zapraszam do ogladania "Extreme Couponing" na TLC oraz wejscia na to forum internetowe http://www.afullcup.com/

Ja moje kupony biore z LA Times oraz z http://www.coupons.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

W jakich sieciach robicie zakupy? Kupony są na dolar, dwa zniżki, czyli to musi być miejsce, gdzie się kupony przelicza przez dwa tudzież trzy. Walmart tego nie robi, Pathmark bodajże tylko w jeden dzień. Do jakich sklepów wy chodzicie?

my ? glownie na zaplecze ALDIego...hehehe

Kroger. Kupony traktuje jak niepotrzebne śmiecie a ludzi z ich setkami blokujący kasy są dość irytujący... Zresztą Kroger wprowadził couponing policy na takich...

no wlasnie, dlatego juz od wielu lat bojkotujemy sklepy

chodze po zakupy tylko "od zachrystii"

nie ma kolejek, smrodu a przede wszystkim jest za darmo ...hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my ? glownie na zaplecze ALDIego...hehehe

no wlasnie, dlatego juz od wielu lat bojkotujemy sklepy

chodze po zakupy tylko "od zachrystii"

nie ma kolejek, smrodu a przede wszystkim jest za darmo ...hehehe

Makdonald to jestes na topie to podobno szalenie modne teraz tylko od zachrystii sczegolnie wsrod "young highly educated idiots"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...