Skocz do zawartości

Colleges In Usa- Warto?pielegniarka, 2 Lata!


Kosmos1990

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nic nie zmienila ta strona to jest jedna wielka reklama na szkole pielegnarskie. Zeby byc Pielegniarka trzeba miec tylko 2 lata I Associates Degree. W Polsce jest to samo odrazu mozna isc do pracy po Licencjacie.

Uwierz mi ze duzo ludzi ida od niczego do Associates I puznej pracuja w Szpitala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i moje dziewczyny z akron u mialy racje :) aby zostac prawdziwa ( a nie dymana) RN trzeba PRZYNAJMNIEJ ukonczyc czteroletni nursing college. wiele z kolezanek moich studentek uprzednio dorabialo jeszcze dwa lata - nie jestem pewien po co ( moze jakies "masters" ?)

Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania. W linku który podałeś napisane jest dokładnie to, co twierdzą wszyscy wypowiadający się w tym wątku (z wyjątkiem Ciebie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiejętność czytania ze zrozumieniem się kłania. W linku który podałeś napisane jest dokładnie to, co twierdzą wszyscy wypowiadający się w tym wątku (z wyjątkiem Ciebie).

jesli juz mowa o "czytaniu ze zrozumieniem" to ja sobie nie przypominam abym podawal jakis link ...hehehe

p.s. no to przeczytam za ciebie opiekunko nutrii: link, do ktorego pijesz podal niejaki gal ze mnie prosze zejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli juz mowa o "czytaniu ze zrozumieniem" to ja sobie nie przypominam abym podawal jakis link ...hehehe

p.s. no to przeczytam za ciebie opiekunko nutrii: link, do ktorego pijesz podal niejaki gal ze mnie prosze zejsc

Miało być "powołujesz". Tak czy siak, nie chce mi się z tobą gadać więcej na temat o którym guzik wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...