Skocz do zawartości

Blad W Nazwisku


aanaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalam dzisiaj moj paszport i koperte z papierami do GC i zauwazylam ze mam blad w nazwisku na wizie tej 6 miesiecznej, wiec wydaje mi sie ze na reszcie papierow tez. Napisalam juz maila do ambasady, ale nie wiem kiedy mi odpowiedza..

czy ktos sie z czyms takim spotkal? czy mozna to jakos naprawic bez jechania z powrotem do ambasady?

poza tym na wizie mam napisane cos takiego:

upon endorsement serves as temporary i-551 evidencing permanent residence for 1 year

czy ta cala GC jest tylko na rok w moim przypadku, czy to zdanie dotyczy czegos innego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz to wyjasnione co do 1 roku

http://polish.poland...ntering_us.html

odpowiedz mozesz dostac w 8-10 dni roboczych z Ambasady i jesli nie chcesz jechac z papierami do Ambasady to poczekaj na odpowiedz jak masz wyslac papiery do nich

dawno byl na forum podobny przypadek i ta osoba pojechala osobiscie do Ambasady.

sa przypadki takie ze jak sa bledy w 1 miejscu moga byc w innym a wtedy nalezy wymienic papiery,wize na nowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc!

Ja juz dzwonilam do ambasady - dodzwonic sie do nich to masakra, no ale dali mi adres e-mail bo przez telefon to oni nie wiedzieli jak mi pomoc.. ehhh..

i dzieki sly6 za tego linka, on wszystko wyjasnil :)

a teraz czekam na ten e-mail, dam znac co oni mi poradza, moze sie potem komus tez to przyda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie odpisali, ze nie uzywaja - (myslnikow) bo mam takie nazwisko, w wizach, a jaka mam pewnosc ze mi tak w dokumentach tez nie napisali??? jak na kopercie tez jest bez myslnika? ;/

czy jak bedzie cos zle moge im zwrocic uwage na granicy? co bedzie z SSN i reszta dokumentow? bede figurowac w USA pod innym nazwiskiem??

bosz.... osiwieje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisali mi raz jeszcze, i powiedzieli, ze jak chce GC i SSN z myslnikiem to musze porozmawiac z :Immigration Services and the Social Security Administration - a gdzie ja ich spotkam? :) na lotnisku? czy mam od razu po wjezdzie do USA napisac liscik do obu organizacji ze jak dostana moje papiery maja zrobic myslnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...