Skocz do zawartości

Wyjazd Do Nowego Jorku - Wakacje 2012


kamil0607

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Widzę że post nie jest już aż taki aktualny, no ale napisze ^^. Ja osobiście bede przebywał w NYC od 14 sierpnia równy miesiąc ;) Wiec jak coś to można się zgadać na zwiedzanie ^^ Jestem jak najbardziej za hehe ;)

ja też jadę , ale chyba 9 sierpnia bądz 10 i niestety sama ..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Szukam chętnych do wspólnego wyjazdu.

Powiedzmy, że 17-24 września (bilet kosztuje teraz <2000zł). Wcześniej już byłem na zachodnim wybrzeżu. Nocowanie najlepiej w hostelach, ale się nie upieram. A może czyta to ktoś z mieszkańców NYC i wynajmie nam pokój ;) Dobrze byłoby też przywieźć kilka sztuk sprzętu na handel.

Mam 27 lat i jestem studentem z Poznania. Proszę pisać na email dexmen[malpa]gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam. ja i mój chłopak szukamy chętnych do wspólnego zwiedzania wschodniego wybrzeża. przylatujemy do NY 20.09.2012 i zostajemy do 5.10.2012( tylko 2 tyg ). chcielibyśmy wynająć auto i zjechać w dół aż do Miami, tam zatrzymać się na krótki plażing :) żeby koszty wynajęcia auta sie rozłożyły-szukamy pozytywnych turystów do wspólnego zwiedzania. w kupie raźniej:) jesteśmy z Poznania , rocznik 85 :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do wspólnego wyjazdu.

Powiedzmy, że 17-24 września (bilet kosztuje teraz <2000zł). Wcześniej już byłem na zachodnim wybrzeżu. Nocowanie najlepiej w hostelach, ale się nie upieram. A może czyta to ktoś z mieszkańców NYC i wynajmie nam pokój ;)

Dobrze byłoby też przywieźć kilka sztuk sprzętu na handel.

Mam 27 lat i jestem studentem z Poznania. Proszę pisać na email dexmen[malpa]gmail.com

27 lat i student ? to Ty chyba jestes "graduate student"?

jesli chodzi o handel to wyglada na to , ze USA obecnie przyjelo role PL a PL role USSR

oczywiscie w relacji do lat 70tych ubieglego wieku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...